"Зелене світло" на шляху до самостійності

Чергова сесія міськради, що відбулася 20 червня, насамперед, розглянула питання щодо ставок податків на наступний рік і цим, за словами заступника міського голови Миколи Шинкаря, розпочала підготовку до нового бюджетного періоду. Якщо у ставках земельного, єдиного, транспортного податків, порівняно з нинішнім роком змін не відбулося, то до ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, внесено корективи.

Детальніше

Толока на міському озері, або Як активісти утверджують ідею чистого довкілля

Незважаючи на дощ, минулої суботи рогатинські активісти вкотре зібрались у міському парку, щоби привести до належного стану озеро. Близько двадцяти мешканців міста разом із комунальниками косили береги озера від очерету, збирали сміття, залишене тими, хто так ніколи і не навчиться любити своє місто, підтримуючи чистоту в ньому.

Детальніше

Чи здають батьки гроші на ремонт класів

Дата: 26.06.2018, перегляди: 487
Чи здають батьки гроші на ремонт класів

Третій рік поспіль Рогатинська міська рада впроваджує Програму підтримки діяльності закладів освіти міста. У 2018-му на цю програму виділено 290 тис. гривень - по 50 тис.грн. одержать міські загальноосвітні заклади та районна ШЕВУ, по 30 тис.грн. - два садочки та ДЮСШОР. 

Детальніше

Рогатинський дуб

Дата: 19.06.2018, перегляди: 507
Рогатинський дуб

У нашому місті на вул. Галицькій, поруч із будівлею РАЦС (колишній будинок адвоката Гольдшляга), біля фігури Божої Матері росте величний дуб, посаджений в день скасування панщини на західноукраїнських землях (так звана "Весна народів") 15 травня 1848 року. Тепер йому 170 років. Дерево пережило дві світові війни, його не зламали ні вітри історії, ні буревії. І сьогодні своєю розкішною кроною воно дарує людям літню прохолоду.

Детальніше

Зміни до програм та міського бюджету

Дата: 04.06.2018, перегляди: 388
Зміни до програм  та міського бюджету

Тридцять друга сесія міської ради, що відбулася 24 травня, внесла зміни до низки цільових програм, що стосуються життє­діяльності Рогатина. Так, у Прог­рамі розвитку та фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Рога­тина на 2018 р. збільшено на 300 тис. грн. обсяг призначень КП "Благоустрій-Р" на предмети, матеріали, обладнання та інвентар, що зу­мовлено, передусім, гострою необхідністю в заміні електроламп вуличного освітлення та іншими завданнями щодо благоустрою міста.

Детальніше

"Берегиня" - для дружин учасників АТО

Дата: 04.06.2018, перегляди: 499
"Берегиня" - для дружин учасників АТО

Нещодавно в Рогатинській міській раді відбулася неординарна зустріч. Міський голова Сергій Насалик мав розмову з дружинами учасників антитеростичної операції на Сході. Посил дружньої зустрічі за горнятком кави - влада готова підставити плече підтримки дружинам захисників Вітчизни, адже, як сказав чільник міста, 30 % бюджету Рогатина мають саме соціальне спрямування.

Детальніше

Свято синівської любові

Дата: 21.05.2018, перегляди: 339
Свято синівської любові

Барвистими вишиванками, щирими усмішками та приємними почуттями любові до найдорожчих на світі людей - матерів була сповнена минулого тижня актова зала Рогатинського державного аграрного коледжу, де відбувалося районне урочисте дійство з нагоди Дня Матері і Дня сім’ї, організоване відділом освіти райдержадміністрації. Це свято уособлює МАТІР у чотирьох образах - Пресвятої Богородиці, Святої Церкви, матері-України та рідної неньки, яка дала нам життя -мовив у вітальному слові священик УГКЦ о. Марко Шпак.

Детальніше

Подарунок поціновувачам театрального мистецтва

Недільного сонячного дня актова зала Рогатинського державного аграрного коледжу набула нового амплуа, перетворившись на театральну. На запрошення голови райдержадміністрації Петра Білінського тут свою майстерність подарував рогатинцям колектив народного муніципального театру "Легенда", презентувавши виставу коломиянина Ігоря Юзюка  "Камінний хрест. Повернення".

Детальніше

Щоб книга побачила світ

Дата: 02.05.2018, перегляди: 385
Щоб книга побачила світ

23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права. На думку Всесвітньої організації ЮНЕСКО, яка у 1995 р. ухвалила рішення про відзначення Дня книги, саме книга є найвагомішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їх збереження. І незважаючи на те, що популярність книги під натиском технічного прогресу дещо знизилася, поціновувачі друкованого слова щоразу з превеликим захопленням вітають видання чергового бестселера.

Детальніше

Безпритульні собаки не повинні стати візитівкою  міста

Звідки ж беруться безпри­тульні тварини? Відповідь, начебто, зрозуміла - цуценята та котенята народжуються на вулиці від бездомних собак та кішок. Із цим важко не пого­дитись, проте, це лише частина відповіді, бо деякі горе-господарі позбавляються набридлих улюбленців, яких завели, не подумавши, як слід, а тоді останні опиняються на вулиці, поповнюючи ряди безпритульників...

Детальніше

"Христос Воскрес - і дух наш воскресає"

Дата: 16.04.2018, перегляди: 349
"Христос Воскрес - і дух наш воскресає"

Під такою назвою в третій день Великодніх свят у Рогатині відбувся звіт-концерт творчих колективів художньої самодіяльності Рогатинського державного аграрного коледжу, який зібрав повну залу глядачів різного віку. За сприяння депутата обласної ради, керівника навчального закладу Ігоря Триніва рогатинці та гості пережили щасливі миті спілкування з мистецтвом пісні й танцю у майстерному виконанні студентів та педагогічного колективу. У холі милувала око виставка художньо-ужиткового мистецтва, створена власноруч студентами і викладачами.

 

Детальніше

Рукотворна краса молодої зміни міста Роксолани

Веселковий дивосвіт, зітканий з мережива дитячої уяви, розмаїття талантів та скріплений міцною ниткою любові до наших українських традицій, днями засяяв-заіскрився, неначе коштовний діамант, у всій своїй красі перед журі міського конкурсу писанкарства "Великодні дзвони", що вже втретє провели в Рогатині з ініціативи міської ради. Практично, біля кожної роботи, виготовленої учнями власноруч, хотілося на кілька хвилин зупинитись, щоб помилуватися багатством кольорів і фантазії, глибше пізнати задум автора і техніку виконання, подивуватися, наскільки щедро обдарована Творцем опільська юнь.

Детальніше

Дев’ятнацята весна без В'ячеслава Чорновола

25 березня 1999 року Україна втратила свого вірного сина, великого борця за незалежність і незламного патріота. Громада Рогатина та всі небайдужі щороку у день народження і день смерті приходять до барельєфа В'ячеславу Чорноволу в Рогатині на фасаді районної поліклініки, щоби віддати належну шану Герою.

Детальніше

Багатоквартирні будинки у Рогатині мають управителя

Стали відомі результати оголошеного міською радою конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Рогатині. Члени міськвиконкому минулого понеділка затвердили про­токол засідання конкурсної комісії від 12 березня та визнали переможцем конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Рогатині "Рогатинське будинкоуправління".

Детальніше

Тут завжди знайдеться місце праці

Дата: 20.03.2018, перегляди: 388
Тут завжди знайдеться місце праці

Їхня робота не завжди помітна тоді, коли виконана якісно. Та коли трапляються якісь негаразди, люди бачать їх одразу і відповідно реагують. Прибирання тротуарів і газонів, догляд за  квітниками, освітлення вулиць, упорядкування кладовищ, ремонт під’їздів, дахів будинків, забезпечення функціонування водопровідних та каналізаційних мереж - все це і багато іншого належать до кола повсякденних обов’язків комунальників нашого міста.

Детальніше

Кубок - в команди села Долиняни

Дата: 13.03.2018, перегляди: 426
Кубок - в команди села Долиняни

У  Рогатині 4 березня відбувся довгоочікуваний фінал баскетбольного турніру в пам'ять Степана Матвіїва, Андрія Білоуса та Івана Югана. У боротьбі за третє місце зустрілись команди групи "Здоров'я" та Липівки. Із рахунком 33:20 перемогу святкували баскетболісти групи "Здоров'я".

Детальніше

Передплатити "Голос Опілля" можна впродовж  року

Як і кожного півріччя, днями ми підбили підсумки передплати районного часопису на поточний рік. Приємно відзначити той факт, що кількість передплатників "Голосу Опілля" на сьогодні, в доволі непростий для друкованих комунальних мас-медіа у процесі роздержавлення час, становить майже 3 тис. пр., що є доволі хорошим показником зацікавлення читачів районною газетою практично у всіх населених пунктах краю.

Детальніше

Міський бюджет зазнав змін

Дата: 06.03.2018, перегляди: 511
Міський бюджет зазнав змін

Вслід за виконавчим комітетом міськради звіт про виконання бюджету міста Рогатина за 2017 рік затвердила і чергова сесія Рогатинської міської ради, яка відбулась 23 лютого. Виступаючи перед депутатами, начальник відділу обліку і звітності Марія Гураль зазначила, що торік до бюджету міста надійшло 25 млн. 110.367,16 тис. грн.

Детальніше

Допомагатимуть тим, хто працює

Дата: 06.03.2018, перегляди: 478
Допомагатимуть тим, хто працює

Якою є ефективність використання в районі коштів обласного бюджету, як реалізовують проекти-переможці обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, на яких місцевих об’єктах соціальної інфраструктури обласній владі необхідно підставити плече - такими були основні цілі поїздки на Рогатинщину голови обласної ради Олександра Сича разом із своїм першим заступником Василем Гладієм, що відбулася 22 лютого за участі голови районної ради Романа Гринишина, голови райдержадміністрації Петра Білінського, міського голови Рогатина Сергія Насалика, депутатів обласної ради Ігоря Триніва та Богдана Дідика.

Детальніше

Турнір пам’яті Героїв

Дата: 26.02.2018, перегляди: 407
Турнір пам’яті Героїв

Баскетбольний турнір, присвячений пам'яті полеглого в Афганістані Степана Матвіїва з Вербилівців,  проводять в Рогатині вже більше трьох десятиліть. Не одне покоління баскетболістів району змагалося за почесний кубок ім. Степана Матвіїва. На жаль, історичні події сучасної України вносять свої корективи, додаючи у список Героїв нові імена. Тому традиційний баскетбольний турнір тепер проводять не тільки в пам'ять Степана Матвіїва, а й полеглих воїнів АТО Андрія Білоуса та Івана Югана.

Детальніше

Поклонились могилам афганців

Дата: 26.02.2018, перегляди: 458
Поклонились могилам афганців

Щоразу  15 лютого повертає нас думками до далекого 1989-го, коли закінчилася десятилітня афганська війна. За доброю християнською традицією члени районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, яку очолює Андрій Рибій, разом з представниками державної влади району та органів місцевого самоврядування кожного року поклоняються могилам загиблих та померлих воїнів-афганців в населених пунктах нашого краю, складаючи молитви за упокій їхніх душ у небесах Вічності.

Детальніше

…І сотня душ злетіла в небо

Дата: 26.02.2018, перегляди: 414
…І сотня душ злетіла в небо

Чотири роки тому в книзі історії країни було вписано ще одну трагічну і героїчну, водночас, історичну подію - кращі сини України на столичному Майдані поклали життя за право вільного вибору свого майбутнього. І сотня душ злетіла в небо… Народ пам'ятає своїх Героїв. Чотири роки тому рогатинці теж стояли на Майдані - як на столичному, так і на вулицях рідних міст, підтримуючи Революцію гідності.

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада