Меню

«Стометрівка» Рогатина здивує парадом вертепів

Дата: 29.12.2021, перегляди: 286
«Стометрівка» Рогатина здивує парадом вертепів

Відбулося чергове засідання оргкомітету з проведення заходів у Рогатинській міській територіальній громаді. Серед акцентів січня – опільське Різдво, церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року - 2021», а також парад вертепів.

На початку наради секретар міської ради Христина Сорока підбила підсумки роботи за грудень, зазначивши, що останній місяць 2021-го проходить у нашій громаді організовано та був насичений цікавими заходами. Головна мета більшості з них – подарувати жителям краю святковий настрій, створити по-домашньому теплу атмосферу опільського Різдва й Нового року.

Відтак члени оргкомітету перейшли до розгляду плану заходів на перший місяць 2022-го. А розпочне його низка цікавих флешмобів й інших колоритних дійств, передбачених в рамках проведення циклу новорічно-різдвяних заходів «Різдво наближається - душа зігрівається».

Варто зауважити, що січень не поступається року, який минає. І навіть має на меті відзначитися новими ідеями. Різдвяне Опілля – це щось неймовірне! Тож оргкомітет попередньо обговорив події, які дивуватимуть жителів та гостей краю колоритом давнього Різдва.

А як щодо різдвяної казки просто неба? У третій день свят, 9 січня 2022 року, «стометрівка» Рогатина буквально перетвориться на етносцену. Тут лунатимуть колядки, частуватимуть пампушками і запашним чаєм. До того ж пройде справжній парад вертепів…

Оскільки відзначення різдвяних свят на Опіллі неможливо уявити без колядок, щедрівок і вертепів. Саме ними Вас рясно засиплють колядувальники – учасники різдвяної феєрії «Колядка мандрує краєм». Розпочнеться це традиційне щорічне дійство о 12:00 год. Як акцентують організатори параду, у ході заходу Ви зможете ознайомитися із рідкісними «живими» сценаріями вертепів з сіл Рогатинської громади.

Ще однією знаковою подією січня стане церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року - 2021». Її планують провести під завісу місяця. У цей час червоною доріжкою крокуватимуть найуспішніші люди у сфері бізнесу, освіти, медицини, культури, активні жителі громади та навіть молодь. А сама церемонія нагородження відбувається в 11 номінаціях.

Під час  оргкомітету було зазначено також, що  у січні плануються  урочистості з нагоди Дня Соборності України, Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, Дня пам’яті героїв Крут, професійних дат тощо.

Всі заходи проходитимуть з дотриманням карантинних вимог.

Прикріплені фотографії

DSC_1698.png DSC_1695.JPG DSC_1672.JPG DSC_1670.JPG DSC_1674.JPG DSC_1678.JPG DSC_1676.JPG DSC_1680.JPG DSC_1681.JPG DSC_1685.JPG DSC_1687.JPG DSC_1691.JPG DSC_1692.JPG DSC_1697.JPG DSC_1700.JPG

 

 

 

Графік прийому громадян

 

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2022 - Рогатинська Міська Рада