Меню

У Рогатині відкрито новий "острівець" дитинства

Дата: 24.11.2021, перегляди: 172
У Рогатині відкрито новий

 До Дня Миколая ще кілька тижнів, а він вже почав дарувати дитяче диво… 23 листопада для дітей, які проживають у масиві «Північний» м.Рогатина,  відбулося справжнє свято – відкриття сучасних дитячих майданчиків.

«Містечко» для веселого та активного відпочинку молоді, що об’єднує  дитячий майданчик та майданчик вуличного воркауту, вдалося втілити у життя за сприяння народного депутата Едуарда Прощука.  Проєкт реалізовано за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток громад.

Радість в очах дітей -  те, заради чого варто жити й працювати, переконаний міський голова Сергій Насалик, тож реалізація проєктів, що сприяють розвитку  молоді громади - важлива подія.

 «Фактично таких споруд на Рогатинщині ще не було, такого комплексного і цільового підходу. Дякуємо Едуарду Петровичу  за розуміння того, що коштів у місцевих бюджетах не вистачає, але хотілося б розвивати нашу інфраструктуру. І ви долучилися ресурсом позабюджетним, змогли  реалізувати такий прекрасний  проєкт,зауважив під час відкриття міський голова Сергій Насалик. - Мікрорайон «Північний» дуже заселений, тут багато молодих сімей, багато  дітей. Хотілося, щоб вони мали таку прекрасну спортивну інфраструктуру. Вдячні, що ви почули мешканців Рогатинщини. Думаю, він не останній, в майбутньому ми зможемо реалізувати на Рогатинщині ще багато корисних ініціатив для жителів громади».

На свято відкриття завітав і сам народний депутат. У вітальному слові Едуард Прощук зауважив про важливість подальшої співпраці з міською радою, вів мову й про плани роботи на наступний рік.

«Наш округ об’єднує багато громад, тож маємо великий досвід щодо реалізації таких проєктів. Хочу подякувати навзаєм міському голові Сергію Степановичу,  бо, направду, впроваджуючи цей проєкт, ми   достатньо легко і сприятливо пройшли всі  бюрократичні процеси, - зазначив народний обранець.- Крім цього, є певні успіхи в дорожній інфраструктурі. Думаю  усі бачать, що відбувається з дорогою «М-12»,  "великою об’їзною". У попередній рік нам вдалося реалізувати спільними зусиллями й так звану «малу об’їзну». Маю надію, що вкрай необхідний шматочок дороги Рогатин ми теж втілимо у 2022 році. Будемо узгоджувати усі наші подальші кроки з Рогатинською міською радою, щоб у нас був один план роботи, одне бачення. Я безумовно робитиму свій максимум, аби у наступному році  було якомога більше приємних приводів для зустрічі з рогатинцями, щоб ми відкривали такі об’єкти у громаді. А ці майданчики – для найважливішого, нашої молоді. Тож спільно з Рогатинською громадою старатимемося робити все від нас залежне, аби діти росли освіченими , фізично та духовно збагаченими».

Кожен з таких "острівків дитинства" - радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Тож свято з нагоди відкриття майданчика  чимало жителів  прийшли розділити разом з дітлахами.

І ось настав важливий момент.  Дітвора з нетерпінням очікувала, аби скоріш  випробувати  нові гірки, каруселі, гойдалки, тренажери. Нарешті  у масиві "Північний" для них з’явилося своє місце, де зможуть весело розвиватися...

Варто зазначити, що у рамках візиту  на Рогатинщину народний депутат  Едуард  Прощук на запрошення міського голови Сергія Насалика також відвідав Рогатинську ДЮСШОР, де після короткої екскурсії обговорив з дирекцією  позашкільного закладу питання покращення матеріально-технічної бази.

Прикріплені фотографії

DSC_0662.png DSC_0657.JPG DSC_0649.JPG DSC_0644.JPG DSC_0648.JPG DSC_0652.JPG DSC_0658.JPG DSC_0664.JPG DSC_0666.JPG DSC_0669.JPG DSC_0670.JPG DSC_0701.JPG DSC_0703.JPG DSC_0705.JPG DSC_0708.JPG DSC_0707.JPG DSC_0714.JPG DSC_0721.JPG DSC_0723.JPG DSC_0673.JPG DSC_0689.JPG DSC_0695.JPG DSC_0697.JPG

 

 

 

Графік прийому громадян

 

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2022 - Рогатинська Міська Рада