Меню

Комунальний сектор громади на 95 відсотків технічно готовий до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 08.10.2021, перегляди: 37
Комунальний сектор громади на 95 відсотків технічно готовий до роботи в осінньо-зимовий період

Комунальний сектор громади на 95 відсотків технічно готовий до роботи в осінньо-зимовий період. Про це інформував перший заступник міського голови Микола Шинкар у ході чергового засідання виконавчого комітету 8 жовтня.

Питання «Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років» розглядалося одним із перших і було детально обговорено членами виконкому.

Спершу заступник міського голови Володимир Штогрин зупинився на бюджетній сфері цього питання, зауваживши:

«Сьогодні у нашій громаді функціонує 27 закладів загальної середньої освіти, 12 філій, 7 закладів дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти, комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня», комунальне некомерційне підприємство «Рогатинський ЦПМ-СД»... Цими закладами упродовж весняно-літнього періоду проведено великий обсяг робіт. Зокрема, в галузі освіти - підготовку котельного господарства до початку опалювального сезону. Спрямовано майже 300 тис. грн на технічні роботи: налагодження автоматики у котельнях, їх технічне обслуговування, ремонт котлів і котелень, повірку коректорів газу й лічильників, експертизу газових печей, чистку димоходів тощо. До прикладу, проведено обслуговування та ремонт котлів у Конюшківській гімназії, дитячих садках м.Рогатина, Лучинецькій гімназії, Світанківській філії Верхньолипицького ліцею. І фактично станом на цей період ми на 90-95 відс. технічно готові до опалювального періоду», - зауважив В.Штогрин.

Заступник міського голови також звернув увагу керівників бюджетних установ, що з 15 жовтня щотижнево системно буде проводитися енергомоніторинг.

Відтак перший заступник міського голови Микола Шинкар інформував про роботу комунальних підприємств громади.

Як зазначив під час доповіді М.Шинкар, з 2015 року за розпорядженням міського голови Рогатинська міська рада не проводить окремо кампанію підготовки до роботи весняно літній період та осінньо-зимовий, робота щодо забезпечення стабільності функціонування систем та мереж житлово-комунального господарства та сфери обслуговування ведеться круглорічно. Тож за цей рік у комунальних господарствах громади виконано великий обсяг робіт, щоб наша мережева інфраструктура працювала безперебійно та безаварійно. Зокрема, Микола Шинкар детально інформував присутніх про роботу ДП «Рогатин-Водоканал», КП«Благоустрій-Р» та «Рогатинське будинкоуправління».

Перший заступник міського голови також зазначив, що до роботи в осінньо-зимовий період підготовано підстанції вуличного освітлення, 5 одиниць транспортних засобів та 340 т піщано-соляної суміші для підсипки доріг і тротуарів. У стаді завершення й чистка димоходів та вентиляційних каналів.

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Прикарпатські теплові мережі», члени виконкому також погодили тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється цим товариством для установ та організацій, які фінансуються з державного чи місцевого бюджету. Він становить 2064,64 грн за 1 Гкал без ПДВ.

Під час засідання було вирішено передати товарно-матеріальні цінності для потреб Черченської спеціальної школи. У рамках реалізації Дитячого громадського бюджету для освітнього закладу  придбано душовий набір, ванну "Diona" та змішувач, загальною вартістю 37965,18 грн.

 

Прикріплені фотографії

DSC_0025.png DSC_0014.JPG DSC_0016.JPG DSC_0017.JPG DSC_0020.JPG DSC_0021.JPG DSC_0022.JPG DSC_0024.JPG DSC_0026.JPG DSC_0027.JPG DSC_0028.JPG DSC_0029.JPG DSC_0033.JPG DSC_0034.JPG DSC_0035.JPG DSC_0036.JPG

 

 

 

Графік прийому громадян

 

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада