Меню

Представники Рогатинської громади взяли участь у Форумі молодіжних рад Прикарпаття

Дата: 05.10.2021, перегляди: 138
Представники Рогатинської громади взяли участь у Форумі молодіжних рад Прикарпаття

Основні аспекти молодіжної політики в Україні, кращі практики молодіжних рад області та презентація проєкту "Мріємо та діємо" … І це лише частина того, що мала змогу побачити та навчитися креативна молодь Івано-Франківщини на Форумі молодіжних рад Прикарпаття. Захід проходив у м.Івано-Франківську з ініціативи Угринівської молодіжної ради, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківського регіонального відділення "Асоціації міст України" й об’єднав близько 100 представників молодіжних рад та активної молоді області. Рогатинську міську раду на цьому форумі представляла депутат міської ради Ольга Гладчук.


Головний акцент заходу зосереджено, власне, на ролі молоді у політичному житті, особливостях молодіжної політики в умовах децентралізації. Учасники Форуму мали можливість подискутувати щодо важливості розвитку молодіжної політики на Івано-Франківщині, обмінятися досвідом діяльності молодіжних інститутів. Спілкувалися також як створити ефективну команду, про можливості для молоді від міжнародних проєктів та програм і багато вчились.

Досвідом із новою генерацією правлінців ділилися спікери:
• голова ГО "Молода Просвіта Прикарпаття"” Бардяк Євгенія
• засновник The Institute of non-formal education NGO - ГО Інститут неформальної освіти Vasyl Chornopyskyi
• засновниця всеукраїнського молодіжного журналу «Repost молодіжне видання» Мар'яна Циганин.
• представники успішних молодіжних рад Пикарпаття: Lilia Mahdiy - зі Старобогородчанської ТГ, Марія Козьменко - з Печеніжинської ТГ, Evelina Vovkivska- з Долинської ТГ, Мирослава Шкарпович-Березовська- с. Саджавка, гість із Вінниччини Артем Маткарімов- з Тульчинської ТГ
• представниці Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine Lidiia Fesenko та Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів ІREX Lesia Klymiuk Barabash.

Представники громадських організацій презентували можливості для молоді щодо громадянської освіти та участі у різних проєктах. Зокрема, за міжнародною програмою, що реалізовується в Україні «Мріємо та діємо» (USAID, IREX). Цей проєкт фінансово підтримує діяльність молодіжних центрів та просторів.

А найголовнішою подією Форуму стало підписання Меморандуму про створення Спільноти молодіжних рад Прикарпаття при Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України.
Як було зазначено під час заходу, одним із найбільших багатств держави є освічена та креативна молодь, адже вони завжди були й залишаються тією рушійною силою, яка показує вектор розвитку держави, відстоює права та свободи, творить майбутнє. Тож ініціативних і талановитих молодих людей Прикарпаття запрошують долучатись до Спільноти, щоб спільно працювати над творенням молодіжної політики у своїх громадах.

У ході заходу виступила  голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, яка зауважила, що молодіжна політика в області повинна активізовуватися,  молодим людям варто брати безпосередню участь в управлінських процесах, долучатися до реалізації амбітних розвиткових програм. Саме з цією метою в облдержадміністрації пілотуватимуть проєкт для активної молоді, який передбачатиме стажування в органах влади усіх рівнів.

Підбила підсумки активного дня ініціатор заходу голова Молодіжної ради Угринівської ТГ Світлана Івасишин, яка висловила сподівання, що у майбутньому в усіх громадах області будуть створені молодіжні ради, а Форум стане початком великої співпраці молодіжних рад Прикарпаття.

Прикріплені фотографії

Конференц_205.png Конференц_009.jpg Конференц_023.jpg Конференц_015.jpg Конференц_027.jpg Конференц_178.jpg Конференц_034.jpg Конференц_012.jpg Конференц_050.jpg Конференц_106.jpg Конференц_157.jpg Конференц_219.jpg Конференц_223.jpg Конференц_235.jpg Конференц_081.jpg Конференц_075.jpg 244623384_2447953132003675_6178267487005525510_n.jpg

 

 

 

Графік прийому громадян

 

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада