Меню

В закладах освіти громади призупинено навчальний процес

Дата: 22.09.2021, перегляди: 164
 В закладах освіти громади призупинено навчальний процес

Впродовж останніх тижнів в Україні реєструють стрімке збільшення кількості випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в тому числі й штаму коронавірусу "Дельта". Тож 21 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у ході якого вирішено з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 р. встановити «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Відтак будуть застосуватись відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтої» зони.
З цього приводу сьогодні у Рогатинській міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де детально обговорено питання встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Рогатинської громади.


Як зазначив під час засідання перший заступник міського голови Микола Шинкар:"Епідемічна ситуація в країні погіршується. Зростає у порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей. Вакцинація сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19. Тому наш головний обв’язок забезпечити всі умови, щоб захистити життя та здоров’я людей, а зокрема й нашої  молоді".


Про стан захворюваності на COVID-19 в Рогатинщині та інформування населення щодо важливості вакцинування доповідали начальник Рогатинського міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» Оксана Паньківська, головний лікар комунального некомерційного підприємства Рогатинський ЦПМСД Віктор Денисюк й інші члени комісії.
Було зазначено, що у Рогатинській МТГ функціонує дванадцять пунктів вакцинації проти COVID-19. Зокрема, у КНП «Рогатинський ЦПМ-СД», а також на базі амбулаторій загальної практики та сімейної медицини: с. Бабухів, с. Данильче, с. Залужжя, с. Княгиничі, с. Конюшки, с. Нижня Липиця, с.В.Липиця, с. Черче, м. Рогатин (вул. Галицька, 65) і Букачівці. Наразі тут проводять щеплення препаратами AstraZeneca, Coronavac і Pfizer.
Варто зазначити, що Кабінет Міністрів останніми змінами до Постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в певному плані також пом’якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній» зоні, але за певних умов.
До прикладу, обмеження «жовтої» та «червоної» зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни. Тож учасниками засідання також було порушено питання щодо  охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти краю. З відповідною інформацією доповідала начальник відділу освіти Галина Романко, яка повідомила, що наразі забезпечено 80 відсотків провакцинованих працівників у 6 закладах освіти Рогатинської міської громади.

Відтак на виконання п. 1 протоколу №35 від 21.09.2021 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», комісією було вирішено:

1. Забезпечити повне виконання на території Рогатинської міської територіальної громади вимог рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 року про встановлення з 00 год. 00 хв 23 вересня 2021 р. «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Призупинити навчальний процес в закладах освіти, які знаходяться на території громади до 27.09.2021року, крім Лучинецької гімназії, Жовківської ЗОШ, Підмихайлівської філії Княгиницького ліцею, Стратинської філії Пуківської гімназії, СДЮСШОР та Конюшківського ЗДО, в яких забезпечено 80 відсотків провакцинованих працівників.

Прикріплені фотографії

DSC_2408.png DSC_2395.JPG DSC_2396.JPG DSC_2397.JPG DSC_2398.JPG DSC_2399.JPG DSC_2400.JPG DSC_2402.JPG DSC_2405.JPG DSC_2406.JPG DSC_2409.JPG DSC_2410.JPG DSC_2412.JPG DSC_2413.JPG DSC_2416.JPG DSC_2417.JPG

 

 

 

Графік прийому громадян

 

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада