Рідкісні рослини

Дата: 10.06.2021, перегляди: 27
Рідкісні рослини

      1. Аденофора лілієлиста – Adenofora lilifolia (L.) Ledeb. ex A. DC.

  1. Азинеума сірувата – Asyneuma canescens (Waldst. & Kit.) Griseb & Schenk
  2. Аїра гвоздична – Aira caryophyllea L.
  3. Айстра степова – Aster amellus L.
  4. Аконіт буковинський – Aconitum bukovinense Zapał.
  5. Аконіт Гостів – Aconitum hosteanum Schur
  6. Аконіт кущистий – Aconitum eulophum Rchb.
  7. Аконіт строкатий – Aconitum variegatum L.
  8. Актінотеніум валькуватий – Actinotaenium palangula (Bréb. ex Ralfs) Teiling ex Růžička et Pouzar
  9. Актінотеніум гарбузоподібний – Actinotaenium cucurbitinum (Bisset) Teiling
  10. Актінотеніум Клеве – Actinotaenium clevei (P. Lundell) Teiling
  11. Актінотеніум шипуватозиготний – Actinotaenium spinospermum (Joshua) Kouwets et Coesel
  12. Алекторія чудова – Alectoria mirabilis
  13. Алойна жорстка – Aloina rigida (Hedw.) Limpr.
  14. Анастрепта оркнейська – Anastrepta orcadensis (Hook.) Schiffner
  15. Андромеда багатолиста – Andromeda polifolia L.
  16. Арктопармелія зігнута – Arctoparmelia incurva (Pers.) Hale
  17. Арніка гірська – Arnica montana
  18. Артопіренія непримітна – Arthopyrenia inconspicua Lahm ap. Körb.
  19. Арум Бессера – Arum besserianum Schott
  20. Аспленій зелений – Asplenium viride
  21. Аспленій північний – Asplenium septentrionale (L.) Hoffm.
  22. Астрагал данський – Astragalus danicus Retz.
  23. Атрагена альпійська – Atragene alpina L.
  24. Атрихум тоненький – Atrichum tenellum (Röhl.) Bruch et Schimp.
  25. Аулякомніум андрогенний – Aulacomnium androgynum (Hedw.) Schwägr.
  26. Багаторядник Брауна – Polystichum braunii (Spenner) Fée
  27. Багаторядник списовидний – Polystichum lonchitis (L.) Roth
  28. Багно болотне – Ledum palustre L.
  29. Барбілофозія плауноподібна – Barbilophozia lycopodioides (Wallr.) Loeske.
  30. Барбуля згорнута – Barbula convoluta
  31. Бартсія альпійська – Bartsia alpina L.
  32. Біаторіна мінлива – Biatorina commutata (Ach.) A. Massal.
  33. Бобівник трилистий – Menyanthes trifoliata L.
  34. Борщівник карпатський – Heracleaum carpaticum Porcius
  35. Борщівник пальчастий – Heracleum palmatum Baumg.
  36. Брахитеціум Мільде – Brachythecium mildeanum (Schimp.) Schimp.
  37. Брахітеціум вусатий – Brachythecium cirrosum (Schwaegr.) Schimp.
  38. Бріорія Врангійова – Bryoria vrangiana (Gyeln.) Brodo & D. Hawksw.
  39. Бріорія переплутана – Bryoria intricans (Vainio) Brodo & D. Hawksw.
  40. Бріорія позитивна – Bryoria positiva (Gyelnik) Bystrek
  41. Бріум закручений – Bryum torquescens Bruch & Shimp.
  42. Будяк Кернера – Carduus kerneri Simonk.
  43. Будяк сизий – Carduus glaucinus Holub
  44. Бульбохета дивна – Bulbochaete mirabilis ex Hirn
  45. Бурачок Гмеліна – Alyssum gmelinii Jord.
  46. Верба вовчеягідна – Salix daphnoides Vill.
  47. Верба мирзинолиста – Salix myrsinifolia Salisb.
  48. Верба розмаринолиста – Salix rosmarinifolia L.
  49. Верба списовидна – Salix hastata L.
  50. Вероніка альпійська – Veronica alpina L.
  51. Вероніка лежача – Veronica prostrata
  52. Вероніка несправжня – Veronica spuria L.
  53. Верукарія буро-чорна – Verrucaria fuscoatra
  54. Верукарія веронська – Verrucaria veronensis Massal.
  55. Верукарія сизо-зелена – Verrucaria glaucovirens Grummann
  56. Вишня степова – Cerasus fruticosa (Pall.) Woronow
  57. Вівсюнець пустельний – Helictotrichon desertorum (Less.) Nevski
  58. Вівсюнець Шелла – Helictotrichon schellianum (Hack.) Kitag.
  59. Вовчок високий – Orobanche elatior Sutton
  60. Вовчок жовтий – Orobanche lutea
  61. Водяна сосонка звичайна – Hippuris vulgaris
  62. Водяний жовтець водний – Batrachium aquatile (L.) Dumort.
  63. Волошка мармароська – Centaurea marmarosiensis (Jáv.)
  64. Волошка Маршала – Centaurea marschalliana
  65. Волошка руська – Centaurea ruthenica
  66. Волошка стиснута – Centaurea stricta & Kit.
  67. Вужачка звичайна – Ophioglossum vulgatum
  68. В’язіль увінчаний – Coronilla coronata
  69. Гадюча цибулька занедбана – Muscari neglectum ex Ten.
  70. Гвоздика Андржейовського – Dianthus andrzejowskianus (Zapał.) Kulcz.
  71. Гвоздика голувата – Dianthus glabriusculus (Kit.) Borbás
  72. Гвоздика карпатська – Dianthus carpaticus Wołoszcz.
  73. Гвоздика стиснуточашечна – Dianthus stenocalyx
  74. Геокалікс пахучий – Geocalyx graveolens (Schrad.) Nees
  75. Гіалідеа лецидеєподібна – Gyalidea lecideopsis (A. Massal.) Lettau
  76. Гіалотека розтріскуюча – Hyalotheca dessiliensis (Sm.) Bréb.
  77. Гіалотека слизова – Hyalotheca mucosa (Mertens) ex Ralfs
  78. Гіацинтик блідий – Hyacinthella leucophaea (C.Koch.) Schur
  79. Гігрогіпнум твердуватий – Hygrohypnum duriusculum (De Not.) D.W. Jamieson
  80. Гіменелія різна – Hymenelia heteromorpha (Kremp.) Lutzoni
  81. Гіровейсія тонка – Giroweisia tenuis (Hedw.) Schimp.
  82. Голокучник Робертів – Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) Newman
  83. Гострокільник волосистий – Oxytropis pilosa (L.) DC.
  84. Грушанка карпатська – Pyrola carpatica Holub & Křisa
  85. Гусимець Горнунгіїв – Arabis hornungiana Schur
  86. Десмідіум Шварца – Desmidium swartzii Agardh ex Ralfs
  87. Джапевія золотоносна – Japewia subaurifera Muhr & Tønsberg
  88. Дзвоники пилчасті – Campanula serrata L.
  89. Дзвоники широколисті – Campanula latifolia L.
  90. Дивина фіолетова – Verbascum phoeniceum L.
  91. Дідімодон гострий – Didymodon acutus (Brid.) Saito
  92. Дідімодон острівний – Didymodom insulans (De Not.) M. Hill
  93. Дікранум видовжений – Dicranum elongatum Schleich. ex Schwaegr.
  94. Дікранум Мюленбека – Dicranum muehlenbeckii Bruch & Schimp.
  95. Дуб скельний – Quercus petraea Liebl.
  96. Егоніхон фіолетово-голубий – Aegonychon purpureocaeruleum (L.) Holub
  97. Едогоніум Борі – Oedogonium borisianum (Le Clerc) Wittr. ex Hirn
  98. Енкаліпта звичайна – Encalypta vulgaris
  99. Еремогоне лучно-степове – Eremogone micradenia (P. Smirn.) Ikonn.
  100. Еуаструм близький – Euastrum affine Ralfs
  101. Еуаструм рукоятковий – Euastrum ansatum (Ehrenb.) Ralfs
  102. Жовтець карпатський – Ranunculus carpaticus Herbich
  103. Жовтець Малиновського – Ranunculus malinovskii A. Jolen. & Derviz-Sokolova
  104. Жовтозілля болотне – Senecio paludosus L.
  105. Жовтозілля Черняєва – Tephroseris czernjaevii (Minder.) Holub
  106. Жовтозілля чубкове – Tephroseris papposa (Rchb.) Schur
  107. Жовтозілля Швецова – Senecio schvetzovii Korsh.
  108. Жовтушник запашний – Erysimum odoratum Ehrh.
  109. Жовтушник Маршала – Erysimum marschallianum Andrz. ex DC.
  110. Жовтяниця альпійська – Chrysosplenium alpinum Schur
  111. Журавлина болотна – Oxycoccus palustris
  112. Залізняк бульбистий – Phlomis tuberosa
  113. Заяча конюшина альпійська – Anthyllis alpestris (Kit. ex Schult.) Rchb.
  114. Заяча конюшина Шиверека – Anthyllis schiwereckii (DC.) Błocki
  115. Звіробій стрункий – Hypericum elegans Stephan ex Willd.
  116. Звіробій шорсткий – Hypericum hirsutum
  117. Зимолюбка зонтична – Chimaphila umbellata (L.) W.Barton
  118. Зігодон найзеленіший – Zygodon viridissimus (Dicks.) Brid.
  119. Зіновать Ліндемана – Chamaecytisus lindemannii (V.Krecz.) Klásková
  120. Зірочки дудчасті – Gagea fistulosa Ker-Gawl.
  121. Зірочки Пачоського – Gagea paczoskii (Zapał.)
  122. Зірочки чохлуваті – Gagea spathacea (Hayne) Salisb.
  123. Зніт алсинолистий – Epilobium alsinifolium
  124. Кадило звичайне – Melittis mellissophyllum s. l.
  125. Каліергон гігантський – Сalliegon giganteum (Schimp.) Kindb.
  126. Каліпогейя Мюллера – Calipogeia muelleriana (Schiffn.) Müll. Frib.
  127. Каліпогейя сфагнова – Calipogeia sphagnicola (Arnell & J.Perss.) Warnst. & Loeske
  128. Калоплака Боррера – Caloplaca borreriR. Laundon
  129. Катапіреній Мічела – Catapyrenium michelii (A. Massal.) R. Sant.
  130. Келерія велика – Koeleria grandis Besser ex Gorski
  131. Кизильник цілокраїй – Cotoneaster integerrimus Medik.
  132. Кизляк китицецвітий – Naumburgia thyrsiflora (L.) Rchb.
  133. Китник зайцехвостий – Alopecurus laguriformis Schur
  134. Китятки гіркуваті – Polygala amarella Crantz
  135. Китятки сибірські – Polygala sibirica L.
  136. Кладоподієля плавуча – Cladopodiella fluitans (Nees) H. Buch.
  137. Кладофора струмкова – Cladophora rivularis (L.) C. Hoek
  138. Клевея прозора – Clevea hyalina (Sommerf.) Lindb.
  139. Клопогін європейський – Cimicifuga europaea Schipcz.
  140. Клостеріум Дельпонте – Closterium delpontei (G.A. Klebs) Wolle
  141. Клостеріум обрубаний – Closterium abruptum West
  142. Клостеріум своєрідноспоровий – Closterium idiosporum West et G.S. West
  143. Клостеріум ситниковий – Closterium juncidum Ralfs
  144. Кололеженея вапнякова – Cololejeunea calcarea (Lib.) Schiffn.
  145. Конюшина блідо-жовта – Trifolium ochroleucon Huds.
  146. Конюшина люпинова – Trifolium lupinaster L.
  147. Конюшина темно-каштанова – Trifolium spadiceum L.
  148. Космаріум горнованський – Cosmarium hornavanense var. hornavanense
  149. Космаріум горнованський різн. альпійський – Cosmarium hornavanense alpinum (Schmidle) Messik. in Růžička
  150. Космаріум горнованський різн. дивовижний – Cosmarium hornavanense mirabile Růžička
  151. Космаріум горнованський різн. дубовіанський – Cosmarium hornavanense dubovianum (Lütkem.) Růžička
  152. Космаріум Бребіссона – Cosmarium brebissonii ex Ralfs
  153. Космаріум двозначний – Cosmarium anceps Lundell
  154. Космаріум кутастий – Cosmarium angulosum Bréb.
  155. Космаріум перешийкогранульований – Cosmarium isthmochondrum
  156. Костриця безоста – Festuca inarmata Schur
  157. Костриця галицька – Festuca galiciensis Bednarska
  158. Костриця карпатська – Festuca carpatica F. G. Dietr.
  159. Костриця нитковидна – Festuca filiformis 
  160. Кринітарія звичайна – Galatella linosyris (L.) Rchb.f.
  161. Крупка каринтійська – Draba carinthiaca Hoppe
  162. Кульбаба альпійська – Taraxacum alpinum Hegetschw. et Heer
  163. Кульбаба джерельна – Taraxacum fontanum Hand-Mazz.
  164. Лазурник трилопатевий – Laser trilobum (L.)
  165. Ласкавець довголистий – Bupleurum longifolium L.
  166. Латаття біле – Nymphaea alba L.
  167. Латаття сніжно-біле – Nymphaea candida C. Presl.
  168. Леєрсія рисовидна – Leersia oryzoides (L.) Sw.
  169. Леканора крайова – Lecanora marginata (Schaer.) Hertel & Rambold
  170. Леканора перехідна – Lecanora transcendens (Nyl.) Arnold
  171. Лескеобріум короткодзьобий – Loeskeobryum brevirostre (Brid.) Fleisch.
  172. Лескурея вкорінена – Lescuraea radicósa (Mitt.) Mönk.
  173. Лещиця пучкова – Gypsophila fastigiata
  174. Липа широколиста – Tilia platyphyllos
  175. Листовик сколопендровий – Phyllitis scolopendrium (L.) Newman
  176. Ліндернія простерта – Lindernia procumbens (Krock.) Borbás
  177. Ломикамінь висхідний – Saxifraga adscendens L.
  178. Ломикамінь трипальчастий – Saxifraga tridactylites L.
  179. Ломиніс цілолистий – Clematis integrifolia L.
  180. Любочки шафранові – Leontodon croceus Haenke
  181. Льон гірський – Linum exaaxillare Kit.
  182. Льон жовтий – Linum flavum L.
  183. Льонолисник альпійський – Thesium alpinum L.
  184. Льонолисник безприквітковий – Thesium ebracteatum Hayne
  185. Маннія запашна – Mannia fragrans (Balbis) Frye & Clark
  186. Медунка вузьколиста – Pulmonaria angustifolia L.
  187. Медунка Філярського – Pulmonaria filarszkyana Jáv.
  188. Мезоптіхія різноборіздкова – Mesoptychia heterocolpos (Thed. ex C.Hartm.) L. Soderstr.
  189. Меркія Бліта – Moerckia blyttii (Morch) Brockm.
  190. Миколайчики польові – Eryngium campestre L.
  191. Мікарея зеленолепрозна – Micarea viridileprosa Coppins & Van den Boom
  192. Мікарея зелено-чорна – Micarea viridiatra Coppins
  193. Мікарея потовщена – Micarea incrassata Hedl.
  194. Мікрастеріас американський – Micrasterias americana ex Ralfs
  195. Мікрастеріас сосочковий – Micrasterias papillifera Bréb. in Ralfs
  196. Мілоспій Ліоізе – Milospium lacoizquetae Etayo & Diederich
  197. Мінуарція дністровська – Minuartia thyraica Klokov
  198. Молодило руське – Sempervivum ruthenicum Schnittsp. & C.B. Lehm.
  199. Молочай болотний – Euphorbia palustris L.
  200. Молочай волохатий – Euphorbia villosa Waldst. & Kit.
  201. Молочай блискучий – Euphorbia lucida Waldst. & Kit.
  202. Молочай карпатський – Euphorbia carpatica Wołoszcz.
  203. Молочай Ясієвича – Euphorbia jasiewiczii (Chrtek et Křisa) Dubovik
  204. Монтанелія диз’юнктивна – Montanelia disjuncta (Erichsen) Divakar, A. Crespo, Wedin & Essl.
  205. Мультиклавула весняна – Multiclavula vernalis (Schwein.) R.H. Petersen
  206. Настурція лікарська – Nasturtium officinale Br.
  207. Незабудка альпійська – Myosotis alpestris F.W.Schmidt
  208. Нетріум довгастий – Netrium oblongum (De Bary) Lütkem. var. oblongum
  209. Нетріум довгастий різн. циліндричний – Netrium oblongum cylindricum West et G.S. West
  210. Нетріум пальцеподібний – Netrium digitus (Ehrenb. ex Ralfs) Itzigs. et Rothe in Rabenh.
  211. Нефрома арктична – Nephroma arcticum (L.) Torrs.
  212. Образки болотні – Calla palustris
  213. Одонтосхізма денудована – Odonthoschisma denudatum (Mart.) Dumort.
  214. Ожика колосиста – Luzula spicata (L.) DC.
  215. Октакантіум восьмирожковий – Octacanthium octocorne (Ehrenb. ex Ralfs) Compère
  216. Оман блошиний – Inula conyzae (Greiss.) Meikle
  217. Оман високий – Inula helenium L.
  218. Орлики звичайні – Aquilegia vulgaris L.
  219. Ортотріхум Ляєля – Orthotrichum lyelli & Taylor
  220. Осока багнова – Carex limosa L.
  221. Осока Буека – Carex buekii
  222. Осока волосовидна – Carex capillaris
  223. Осока Гартмана – Carex hartmanii
  224. Осока дворядна – Carex disticha
  225. Осока низька – Carex humilis
  226. Осот клейкий – Cirsium erisithales (Jacq.) Scop.
  227. Осот паннонський – Cirsium pannonicum (L. f.) Link
  228. Осот хрещатий – Cirsium decussatum Janka
  229. Очиток альпійський – Sedum alpestre
  230. Педіаструм кутастий – Pediastrum angulosum (Ehrenb.)
  231. Пелтигера Некера – Peltigera neckeri ex. Müll. Arg.
  232. Пелтигера неполідактилеподібна – Peltigera neopolydactyla (Gyeln.) Gyeln.
  233. Первоцвіт безстебловий – Primula acaulis (L.) L.
  234. Переліска яйцевидна – Mercurialis ovata Sternb. & Hoppe
  235. Перестріч Гербіха – Melampyrum herbichii Woł.
  236. Перестріч гребінчастий – Melampyrum cristatum
  237. Перлівка одноквіткова – Melica uniflora
  238. Перлівка трансільванська – Melica transsilvanica Schur
  239. Перстач білий – Potentilla alba
  240. Перстач болотний – Potentilla palustris (L.) Scop.
  241. Перстач горбкуватий – Potentilla collina Wibel
  242. Перстач Крантца – Potentilla crantzii (Crantz) G. Beck ex Fritsch
  243. Перстач пірамідоцвітий – Potentilla thyrsiflora ex Zimmeter
  244. Півники злаколисті – Iris graminea
  245. Півники угорські – Iris hungarica & Kit. (Iris aphylla L.)
  246. Підмаренник волинський – Galium volhynicum Pobed.
  247. Підмаренник герцинський – Galium hercynicum Weig.
  248. Підмаренник красильний – Galium tinctorium (L.)
  249. Підмаренник чепурненький – Galium bellatulum Klokov
  250. Плавушник болотний – Hottonia palustris
  251. Пластеврінхіум складочковий – Plasteurhynchium striatulum (Spruce) M.Fleisch.
  252. Плеуросперм австрійський – Pleurospermum austriacum (L.) Hoffm.
  253. Полібластія секретна – Polyblastia abscondita (Nyl.) Arnold
  254. Політріхум блідоніжковий – Polytrichum pallidisetum Funck
  255. Порина Гентера – Porina guentheri (Flot.) Zahlbr.
  256. Приворотень баб’єгiрський– Alchemilla babiogorensis Pawł.
  257. Приворотень Браун-Бланке – Alchemilla braun–blanquetiiPawł.
  258. Приворотень горцiвський– Alchemilla gorcensis Pawł.
  259. Приворотень Дейла – Alchemilla deyliiPlocek
  260. Приворотень Запаловича– Alchemilla zapalowiczii Pawł.
  261. Приворотень майжезближений – Alchemilla subconnivensPawł.
  262. Приворотень притуплений –Alchemilla obtusa Buser
  263. Приворотень смiтнянський – Alchemilla smytniensisPawł.
  264. Приворотень чивчинський –Alchemilla czywczynensis Pawł.
  265. Рамаліна карпатська – Ramalina carpatica Körb.
  266. Рафідіаструм горбкуватий – Raphidiastrum monticulosum (Bréb. ex Ralfs) Pal.-Mordv. ex Pal.-Mordv.
  267. Рдесник злаколистий – Potamogeton gramineus L.
  268. Рдесник маленький – Potamogeton pusillus
  269. Ризокарпон підподвійний – Rhizocarpon subgeminatum Eitner
  270. Ринхоспора біла – Rhynchospora alba (L.) Vahl
  271. Рінодина доросла – Rinodina excrescens
  272. Річчія кучкоплода – Riccia sorocarpa Bisch.
  273. Рогіз Шутлеворта – Typha shuttleworthii W.D.J. Koch & Sond.
  274. Роговик шерстистий – Cerastium lanatum Lam.
  275. Росичка круглолиста – Drosera rotundifolia L.
  276. Руслиця мокрична – Elatine alsinastrum L.
  277. Руслиця тритичинкова – Elatine triandra Schkuhr
  278. Рутвиця блискуча – Thalictrum lucidum
  279. Рутвиця жовта – Thalictrum flavum
  280. Самосил гірський – Teucrium montanum L.
  281. Сверція крапчаста – Swertia punctata Baumg.
  282. Cелігерія вапнякова – Seligeria calcarea (Hedw.) Bruch & Schimp.
  283. Селігерія Донна – Seligeria donniana (Sm.) H. Müll.
  284. Серпій різнолистий – Serratula lycopifolia (Vill.) A.Kern.
  285. Серполескея конфервоподібна – Serpoleskea confervoides (Brid.) Schimp.
  286. Сеслерія Гейфлерова – Sesleria heufleriana Schur
  287. Синюха голуба – Polemonium caeruleum L.
  288. Синяк руський – Echium russicum J.F.Gmel.
  289. Ситник каштановий – Juncus castaneus Smith
  290. Ситник нитковидний – Juncus filiformis
  291. Ситник Томаса – Juncus tomasii
  292. Ситник трилусковий – Juncus triglumis
  293. Ситник чорний – Juncus atratus Křock.
  294. Ситняг австрійський – Eleocharis austriaca Hayek
  295. Ситняг п’ятиквітковий – Eleocharis quinqueflora (F.H. Hartm.) O. Schwarz
  296. Cінтріхія зеленіюча – Syntrichia virescens (De Not.) Ochyra
  297. Скабіоза матова – Scabiosa opaca Klokov
  298. Скереда обкусана – Crepis praemorsa (L.) Tausch
  299. Скереда сибірська – Crepis sibirica
  300. Скорзонера іспанська – Scorzonera hispanica
  301. Скорзонера низька – Scorsonera humilis
  302. Смілка дібровна – Silene nemoralis & Kit.
  303. Смовдь кминолиста – Peucedanum carvifolia
  304. Смородина карпатська – Ribes carpaticum
  305. Сонцецвіт великоквітковий – Helianthemum grandiflorum (Scop.) DC.
  306. Спірогіра найтонша – Spirogyra tenuissima (Hassall) Kütz.
  307. Спірогіра непомічена – Spirogyra neglecta (Hassall) Kütz.
  308. Спіротенія стиснута – Spirotaenia condensata Bréb. ex Ralfs
  309. Спляхнум ампулоподібний – Splachnum ampullaceum Нedw.
  310. Спляхнум сферичний – Splachnum sphaericum
  311. Спонділозіум Люткемюллера – Spondylosium luetkemuelleri Grönblad
  312. Стародуб пруський – Laserpitium prutenicum L.
  313. Стігеоклоніум довговолосковий – Stigeoclonium longipilum Kütz. emend. Islam
  314. Стігеоклоніум мінливий – Stigeoclonium variabile Nägeli in Kütz. em. Islam
  315. Страураструм витончений – Staurastrum gracile Ralfs ex Ralfs
  316. Страураструм криворогий – Staurastrum cyrtocerum Bréb. ex Ralfs
  317. Страусове перо звичайне – Matteuccia struthiopteris (L.) Tod.
  318. Сугайник карпатський – Doronicum carpaticum (Griseb. & Schenk) Nyman
  319. Сухоребрик стиснутий – Sisymbrium strictissimum
  320. Сфагнум береговий – Sphagnum riparium Ångstr.
  321. Сфагнум вушковий – Sphagnum auriculatum
  322. Сцитиній біаторовий – Scytinium biatorinum(Nyl.) Otálora, P.M. Jørg. & Wedin
  323. Сціурогіпнум відігнутий – Sciuro–hypnum reflexum (Starke) Ignatov & Huttunen
  324. Сціурогіпнум Флотова – Sciurohypnum flotowianum (Sendt.) Ignatov & Huttunen
  325. Талабан дакійський – Thlaspi dacicum Heuff.
  326. Талабан Ковача – Thlaspi kovatsii Heuff.
  327. Тейлорія тонка – Tayloria tenuis (Dicks.)
  328. Телідій джерельний – Thelidium fontigenum Massal.
  329. Телідій кісточковидний – Thelidium pyrenophorum (Ach.) Mudd
  330. Теліптерис болотний – Thelypteris palustris Schott
  331. Тетмеморус Бребіссона – Tetmemorus brebissonii (Menegh.) ex Ralfs
  332. Тетмеморус гранульований – Tetmemorus granulatus (Bréb.) ex Ralfs
  333. Тетраплодон мнієподібний – Tetraplodon mnioides (Hedw.) Bruch & Schimp.
  334. Тирлич звичайний – Gentiana pneumonanthe L.
  335. Тирлич хрещатий – Gentiana cruciata
  336. Тирличник війчастий – Gentianopsis ciliata (L.) Ma Yu-Chuan
  337. Тімія баварська – Timmia bavarica Hessl.
  338. Тонконіг гібридний – Poa hybrida Gaudin
  339. Тонконіг Дейла – Poa deylii Chrtek & V. Jirásek
  340. Тонконіг різнобарвний – Poa versicolor Besser
  341. Тортітенія альпійська – Tortitaenia alpina (Schmidle) Brook
  342. Тортуля відсічена – Tortula truncata (Hedw.)
  343. Тортуля літня – Tortula aestiva (Schultz) P. Beauv.
  344. Тоція карпатська – Tozzia carpathica Woł.
  345. Трентеполія Жоліта – Trentepohlia jolithus (L.) Wallr. jolithus
  346. Трентеполія Жоліта різн. Бовіна – Trentepohlia jolithus bovina (Flotow in Rabenh.) Rabenh.
  347. Трентеполія золотиста – Trentepohlia aurea (L.) Martius
  348. Трентеполія золотиста різн. повстиста – Trentepohlia aurea tomentosa Kütz.
  349. Трентеполія ялицева – Trentepohlia abietina (Flotow) Hansg.
  350. Тризубець болотний – Triglochin palustre L.
  351. Тринія багатостеблова – Trinia multicaulis Schischk.
  352. Трищетинник альпійський – Trisetum alpestre (Host) P. Beauv.
  353. Трищетинник війчастий – Trisetum ciliare (Kit.) Domin
  354. Трітомарія вирізаноформна – Tritomaria exsectiformis (Breidl.) Loeske
  355. Тріходон циліндричний – Trichodon cylindricus (Hedw.) Schimp.
  356. Тріхоколєя тонко вовниста – Trichocolea tomentella (Ehrh.) Dumort.
  357. Тріхостомум короткозубий – Trichostomum brachydontium Bruch
  358. Улотрикс поясковий різн. жорсткуватий – Ulothrix zonata rigidula (Kütz.) Hansg.
  359. Улотрикс поясковий різн. нерівний – Ulothrix zonata (Weber et Mohr) Kütz. var. inaequalis (Kütz.) Rabenh.
  360. Улотрикс рівний – Ulothrix aequalis Kütz.
  361. Улотрикс чоткоподібний різн. Брауна – Ulothrix moniliformis Kütz. var. braunii (Kütz.) Rabenh.
  362. Умбілікарія гладкувата – Umbilicaria subglabra (Nyl.) Harm.
  363. Уснея букова – Usnea faginea Motyka
  364. Уснея Мотики – Usnea motykana & Wójciak
  365. Уснея найбільша – Usnea maxima Motyka
  366. Уснея сибірська – Usnea cavernosa Agassiz ssp. sibirica (Räsänen) Motyka
  367. Уснея щетинконосна – Usnea chaetophora
  368. Уснея ямчаста – Usnea scrobiculata Motyka
  369. Ушанка Ївги – Otites eugeniae Klokov
  370. Фарнолдія юрська – Farnoldia jurana (Schaer.) Hertel
  371. Фіалка багнова – Viola uliginosa Besser
  372. Фіалка болотна – Viola palustris
  373. Фіалка ставкова – Viola stagnina
  374. Фіалка скельна – Viola saxatilisW. Schmidt
  375. Філонотіс вапняковий – Philonotis calcarea (Bruch & Schimp.) Schimp.
  376. Філонотіс повстистий – Philonotis tomentella
  377. Фітеума чотирироздільна – Phyteuma tetramerum Schur
  378. Хамерій Додонея – Chamaerion dodonaei (Vill.) Kost.
  379. Хвощ галузистий – Equisetum ramosissimum
  380. Хвощ зимуючий – Equisetum hyemale
  381. Хвощ лучний – Equisetum pratense
  382. Хвощ рябий – Equisetum variegatum ex Weber & Mohr
  383. Хетофора горбкувата – Chaetophora tuberculosa (Roth) Hook in C. Agardh
  384. Хетофора потовщена – Chaetophora incrassata (Huds.) Hazen
  385. Цефалозієля майже зубчаста – Cephaloziella spinigera (Lindb.) Jorg.
  386. Цефалозієля червонувата – Cephaloziella rubella (Nees) Warnst.
  387. Цефалозія повна – Cephalozia pleniceps (Austin) Lindb.
  388. Цефалозія сумнівна – Cephalozia ambigua Massal.
  389. Цибуля гранчаста – Allium angulosum L.
  390. Цибуля кругла – Allium rotundum L.
  391. Цибуля подільська – Allium podolicum (Asch. & Graebn.) Błocki ex Racib.
  392. Цибуля скорода – Allium sсhoenoprasum
  393. Цикута отруйна – Cicuta virosa
  394. Чебрець молдавський – Thymus moldavicus Klokov & Des.-Shost.
  395. Чемериця чорна – Veratrum nigrum
  396. Чемерник червоніючий – Helleborus purpurascens & Kit.
  397. Чина болотна – Lathyrus palustris
  398. Чина гороховидна – Lathyrus pisiformis
  399. Чина широколиста – Lathyrus latifolius L.
  400. Чистець прямий – Stachys recta L.
  401. Шавлія зарослева – Salvia dumetorum Andrz.
  402. Шавлія поникла – Salvia nutans L.
  403. Шипшина бедренцелиста – Rosa pimpinellifolia L.
  404. Шізматомма вапнякова – Schismatomma cretaceum (Hue) J.R. Laundon
  405. Шолудивник болотний – Pedicularis palustris
  406. Шолудивник Гакетта – Pedicularis hacquetii Graf
  407. Щебрушка альпійська – Acinos alpinus (L.) Moench
  408. Щитник гребенястий – Dryopteris cristata (L.) A. Gray
  409. Щитник споріднений – Dryopteris affinis (Lowe) Fraser-Jenkis
  410. Юринея вапнякова – Jurinea calcarea Klokov
  411. Юринея найм’якша – Jurinea molissima Klokov

Відділ з надзвичайних ситуацій,

цивільного захисту населення

та оборонної роботи виконавчого

комітету міської ради

 

Прикріплені фотографії

флора.png

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада