Переможці творчого конкурсу «Великодні дзвони»

Дата: 28.04.2021, перегляди: 372

Напередодні свят, що наближаються, Рогатинська міська рада провела традиційний творчий конкурс «Великодні дзвони», де взяла участь рекордна кількість школярів нашої громади.

Захід проходив у двох номінаціях письмові твори (прозові, поетичні) та малюнки у трьох  вікових категоріях: 6 – 10 років (1-4класи); 11 – 13 років (5-7класи); 14 – 17 років (8-11класи). 

Минулого тижня журі конкурсу, очолюване першим заступником міського голови Миколою Шинкарем, оглянуло надіслані молоддю праці. Буквально вся зала засідань міськради була закладена писанковими узорами малюнків. І варто зазначити, що цьогоріч  надійшло доволі багато робіт - 252 . Своє креативне бачення великодніх традицій молодь продемонструвала у: 183 малюнках та 68 прозових творах, історіях і віршах. Обрати переможців і призерів було доволі важко. Тож при оцінюванні письмових творів (прозові, поетичні) і малюнків журі  акцентувало увагу на творчому підході і оригінальності роботи, повноті розкриття теми Великодня, а також майстерності виконання творів чи малюнків тощо.

Знайомтеся – імена наших переможців і призерів.

 

Переможці у номінації письмові твори (прозові, поетичні) :

1-4 класи

І місце

Бояновська Ярина, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

Круць Юлія, учениця 4 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

Тіцький Олег, учень 4 класу Світанківської філії Верхньолипицького ліцею;

Савка Андрій, учень 4 класу Липівської гімназії ім. С.Качали;

ІІІ місце

Олійник Анастасія, учениця 3 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

Сулимовська Ірина, учениця 4 класу Княгиницького ліцею;

Антонюк Надія, учениця 3 класу Верхньолипицького ліцею;

Татунчак Дарина, учениця 3 класу Приозерненської гімназії;

Ярмоленко Василина, учениця 4 класу Липівської гімназії ім. С.Качали;

 

5-7 класи

І місце

Цимбаліста Вікторія, учениця 6 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

ІІ місце

Голод Василь, учень 5 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені В.Великого»;

Мельник Діана, учениця 6 класу Рогатинського ліцею №14

Лісний Василь, учень 7 класу Липівської гімназії ім. С.Качали;

ІІІ місце

Маськовіта Денис, учень 7 класу Рогатинського ліцею №1;

Павлович Вікторія, учениця 6 класу Черченського ліцею імені братів Лепких;

Богуцька Вікторія, учениця 6 класу Заланівської гімназії;

Антонюк Антоніна, учениця 6 класу Верхньолипицького ліцею;

Бартко Еліна, учениця 5 класу Рогатинського ліцею №1;

8-11 класи

І місце    

Мотика Анна, учениця 11 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

 

ІІ місце

Шмотолоха Юрій, учень 8 класу Княгиницького ліцею;

Олійник Анастасія, учениця 10 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені В.Великого»;

Селянінов Олександр, учень 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені В.Великого»;

 

ІІІ місце

Бембенюк Адріана, учениця 8 класу Васючинської гімназії  ім.Р.Левицького;

Конопка Марія, учениця 8 класу Липівської гімназії ім. С.Качали;

Травінська Вікторія, учениця 8 класу Липівської гімназії ім. С.Качали;

Фенин Анастасія, учениця 9 класу Рогатинського ліцею №1;

Гриців Мар’яна, учениця 9 класу Воскресинцівської  гімназії;

 

Переможці у номінації малюнки :

1-4 класи

І місце

Телеп’янович Софія – вихованка Рогатинської дитячої школи мистецтв ім.Б.Кудрика;

 

ІІ місце

Хом’як Ірина, учениця 2 класу Бабухівської гімназії;

Гураль Дарина, учениця 3 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

Курляк Богдан, учень 4 класу Конюшківського ліцею;

 

ІІІ місце

Сімка Ольга, учениця 1 класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців;

Романків Яна , учениця 4 класу Рогатинського ліцею №1;

Діян Ростислав, учень 3 класу Воскресинцівської гімназії;

Задна Соломія, вихованка Рогатинської дитячої школи мистецтв ім.Б.Кудрика;

Пиріг Софія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості;

 

                                                5-7 класи

І місце

Семків Мар’яна, учениця 7 класу Васючинської гімназії ім..Р.Левицького;

 

ІІ місце

Франчишин Олеся, учениця 5 класу Заланівської гімназії;

Скарбовська Софія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості;

Борис Вікторія, учениця 6 класу Рогатинського  ліцею  «Гімназія ім. Володимира Великого»;  

 

ІІІ місце

Наконечна Христина, учениця 6 класу Рогатинського  ліцею  «Гімназія ім. Володимира  Великого» ; 

Музичка Маркіян, учень 6 класу Рогатинського  ліцею  «Гімназія ім. Володимира Великого» ; 

Селянінова Анастасія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості;

Демчишин Назар, вихованець Рогатинської дитячої школи мистецтв ім.Б.Кудрика;

Скробач Яна, вихованка Рогатинської дитячої школи мистецтв ім.Б.Кудрика;

8-11 класи

І місце

Димкар Адріана, учениця 8 класу Бабухівської гімназії;

ІІ місце

Дарміць Соломія, учениця 11 класу Пуківського ліцею;

Дученко Софія, учениця 8 класу Рогатинського  ліцею  «Гімназія ім. Володимира Великого»;  

Печук Вікторія, вихованка Рогатинської дитячої школи мистецтв ім.Б.Кудрика;

ІІІ місце

Дуб Петро, учень 9 класу Верхньолипицького ліцею;

Ганчев Сергій, учень 9 класу Рогатинського ліцею №1;

Мацюк Діана, учениця 9 класу Рогатинського  ліцею  «Гімназія ім. Володимира Великого»;

Галяс Василина, учениця 8 класу Воскресинцівської  гімназії;

Пархуць Юлія, учениця 10 класу Конюшківського ліцею.

 

Переможці отримають грошові винагороди у двох номінаціях (відповідно в трьох вікових категоріях):

- письмові твори (прозові, поетичні):

- перше місце (одна премія – 400 грн) ;

- друге місце (три – по 300 грн);

- третє місце (п’ять – по 200 грн);

- малюнки:

- перше місце (одна премія – 400 грн) ;

- друге місце (три – по 300 грн);

- третє місце (п’ять – по 200 грн);

Загальна сума – 13 200 грн.

 

Прикріплені фотографії

DSC_3289.JPG

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада