Чемпіонат області з стрільби кульової

Дата: 26.04.2021, перегляди: 32

На базі Рогатинської СДЮСШОР 22-24  квітня проходив чемпіонат області зі стрільби кульової (пневматичної зброї) серед спортсменів 2003 р.н. та мол., а також  Кубок області зі  стрільби кульової з олімпійських вправ. У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з  спортивних шкіл  м. Івано-Франківська та  Рогатина. 

 В особистому заліку  призерами стали:

У вправі МП-5( стрільба з пістолета, 25м ) серед дівчат

1 місце – Юрків Вікторія,  Рогатинська СДЮСШОР                

2 місце – Вербяна Тетяна,  Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Железнякова Олена, Рогатинська СДЮСШОР 

 У вправі ПП-3(пневматичний пістолет, 10м) серед дівчат

1 місце – Ходоровська Сніжана, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце - Юрків Вікторія, Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Юрків Аліна, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі ПП-3(пневматичний пістолет, 10м) серед юнаків

1 місце – Бугійчик Владислав, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Бойко Денис, Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Цимбалістий Богдан, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі МП-5(стрільба з пістолета, 25м ) серед юнаків

1 місце – Бугійчик Владислав, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Цимбалістий Богдан , Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Бойко Денис, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі ГП-11 а(стрільба по рухомій мішені, 10м) серед дівчат

1 місце – Коваль Лілія, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Заглевська Ярина, Рогатинська ДЮСШ

3 місце – Фірман Юля, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі ГП-11 а(стрільба по рухомій мішені, 10м) серед юнаків

1 місце – Войнирович Олег, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Кізима Ігор, Рогатинська ДЮСШ

3 місце – Мартиненко Денис, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі  МІКСТ (стрільба по рухомій мішені, 10м)

1 місце – (Коваль Лілія, Мартиненко Денис), Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – (Заглевська Ярина, Кізима Ігор), Рогатинська ДЮСШ

3 місце – (Фірман Юля, Дутка Михайло),  Рогатинська СДЮСШОР

 У вправі МГ-1 (МК гвинтівка, 50м) серед юнаків

1 місце – Кліщ Олександр, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Матвійців Олександр, Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Войнирович Богдан, Рогатинська СДЮСШОР

 Переможці та призери  змагань нагороджені   грамотами управління спорту ОДА.

Віктор Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР.

 

Прикріплені фотографії

ЧО 2.jpg

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада