Відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової

Дата: 15.02.2021, перегляди: 45

З  06  по 11 лютого     2021 р. в м.Львові  проходив   відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової  серед дорослих.

В цьому чемпіонаті взяли участь біля 300 спортсменів.

Збірну команду  Івано-Франківської області представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР та  Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила  команда дівчат( Лілія Коваль, Ірина Боднар, Христина Заглевська), завоювавши бронзові нагороди у двох вправах ГП-12 та  ГП-11а

( рухома мішень, 10м).

Команда юнаків ( Олег Войнирович, Назар Коваль, Віктор Мручак )  у цих же вправах, посіла 4 місце.

Підготували спортсменів  тренера:  Ярослав Коваль та Юрій Кізима.

В першому командному старті у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м)   команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Марта Бойчук, Ліля Білецька)  зайняла  5 загальнокомандне місце, поступившись першому місцю 5-ма очками.

В другому особистому старті у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м)

Сніжана Ходоровська ( тренер  Мирослав Іванців) була близька до фінальної боротьби за  нагороди  цього чемпіонату.

У вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м) команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Марта Бойчук, Вікторія Юрків)  зайняла  6 загальнокомандне місце,

В останній день змагань команда юнаків (Денис Ворона, Владислав Бугійчик,  Денис Бойко) у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) посіла 6 командне місце. Нажаль Денису Вороні забракло 2-х очок для проходу у фінальну боротьбу за нагороди.

Підготував спортсменів  тренер Володимир Ворона.

Потрібні очки для команди області принесли: Олена Железнякова, Тетяна Верб’яна, Катерина Лісковська, Аліна Юрків, Богдан Цимбалістий, Ігор Кізима, Ігор Соколович, Денис Мартиненко, Михайло Дутка, Аліна Борис.

Вітаємо призерів чемпіонату і бажаємо всім членам команди  високих досягнень!