Рогатин на карті ЮНІСЕФ

Дата: 10.01.2021, перегляди: 70
Рогатин на карті ЮНІСЕФ

У рамках впровадження ініціативи «Громада, дружня для дітей і молоді» днями надійшла чергова інформаційна підтримка від представництва ЮНІСЕФ для рогатинських дітей та молоді. Зокрема: календарі, якісні захисні маски, методична література "Діти - у серці громади"  тощо.  До них також входила карта "Реалізація ініціативи в Україні", де віднедавна відзначене й місто  Рогатин. 

Принагідно зауважимо, що минулого року напередодні Дня молоді наше місто разом із п'ятьма  українськими громадами отримав відзнаку кандидатів на статус «Громади, дружньої до дітей та молоді». За цей час Рогатинською міською радою спільно з Дитячим Парламентом впроваджено низку проєктів та програм у місті, спрямованих на розв'язання глобальних проблем юного покоління і його розвиток. 


Довідково:
Над здобуттям статусу дружніх до дітей громад муніципалітети працюють в рамках однойменної ініціативи ЮНІСЕФ - “Громада, дружня до дітей та молоді”. Це міжнародна ініціатива, до якої приєдналось більш як 3000 муніципалітетів, у тому числі 32 з України.
У липні 2019 Рогатин підписав Меморандуму про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді». Отож, отримавши відзнаку кандидата на статус «Громада, дружня до дітей та молоді», місто на версту наблизилося до своєї мрії - «перевтілитись» у європейський куточок безпечний, комфортний для проживання дітей та молоді.

Прикріплені фото
Map_ukr.png изображение_viber_2021-01-10_20-11-11.png
изображение_viber_2021-01-10_20-11-13.png