До свят у Рогатині з’явилися туристичні обновки

Дата: 10.01.2021, перегляди: 123
До свят у Рогатині з’явилися туристичні обновки

У серпні 2020 року проєкт «Рогатин – туристичний» став одним із переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Обсяг його фінансування - 250 тис. грн, інформує Рогатинська міська рада.

І вже напередодні різдвяних свят Рогатин дивував гостей туристичними обновками.  В рамках проєкту було здійснено розробку та розпочали встановлення на вулицях міста  інформаційні вказівники типу “Вежа” з під світкою, а також інформаційні стенди, вказівники з несучою конструкцією та з системою кріплення.  Крім того, було  видано 2 тисячі буклетів «Рогатин туристичний»  формату А2, туристичні карти Рогатина та Рогатинщини.

Як зауважує ініціатор проєкту - Рогатинська міська рада, реалізація цього проєкту виявилася доволі необхідною для нашої громади. Адже на території міста розташовано три музеї, чимало пам’яток архітектури, серед яких зокрема пам’ятка ЮНЕСКО, котрі можуть стати однією з атракцій туристичної Івано-Франківщини. Однак через відсутність візуальної інформації про історико-культурні пам'ятки, пам’ятники та скульптури, інформаційних вказівників та тематичних туристичних маршрутів  історико-культурна спадщина нашого краю використовується нераціонально. Без такого знакування туристам не завжди вдається побачити всі цікаві міста Рогатинської громади.

Тож реалізація проєкту «Рогатин – туристичний» позитивно вплине на розвиток Карпатського регіону завдяки збільшенню туристичної привабливості краю шляхом розвитку туристичних об’єктів у Рогатині. Відповідно, знакування місць дозволить провести візуальну ідентифікацію Рогатина та Рогатинського Опілля. А у майбутньому - стане одним із кроків, що сприятиме розвитку міста як туристичного центру, спонукатиме й зростанню інтересу туристів.

 

«Дуже радий, що організація з виконання цього проєкту була покладена на КП “Рогатинський міський комбінат комунальних підприємств”, - зауважує керівник КП Роман Федик. - Адже завдяки його реалізації вдалось забезпечити раціональне використання наявної історико-культурної спадщини краю для майбутнього провадження туристичної діяльності та формування позитивного іміджу Івано-Франківської області загалом, і міста Рогатина зокрема. Також у такий спосіб ми посприяли загальному соціально-економічному і культурному розвитку громади, реалізації прав дітей, молоді та дорослих на культурний розвиток  та змістовне дозвілля».

 

Довідково: Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад унікальний тим, що спільно реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».
Половина проєктів-переможців буде реалізована на території гірських регіонів, що популяризують українські Карпати як привабливий туристичний регіон, «Карпатська мережа регіонального розвитку» об’єднує чотири області та підвищує їх інвестиційну привабливість через впровадження відповідних проєктів.

 Фото Ореста Третяка.

Прикріплені фото
134164782_10215860188292275_2251156457213307810_n.png 135457229_10215860188052269_5640722964454919009_n.png