Миколай завітав до дітей-сиріт

Дата: 18.12.2020, перегляди: 132
Миколай завітав до дітей-сиріт
   У цей святковий час кожен із нас чекає хоча б маленького, проте дива. Але найбільше вірить у нього дітвора. Незадовго до Дня святого Миколая маленькі руці акуратно виводили тексти своїх листів, щоб улюблений Чудотворець почув їхні прохання.
   А ці дитячі бажання настільки різні: хтось просив під подушку новий ґаджет, іграшки, сучасний одяг, інші ж тамували у серці маленьку мрію про одужання, повернення татка з війни чи батьківську увагу… Переконані, що кожне з цих прохань Чудотворець обов’язково почув, бо на те воно й свято, щоб дарувати один одному тепло та добрі сюрпризи. Особливо дітям, адже немає нічого кращого в світі ніж бачити світло радості у їхніх оченятах.
  Напередодні cвятомиколаївської ночі не забув Чудотворець і про дітей нашої громади. Кілька днів Його помічники спішили у кожен куточок Рогатинської громади, аби встигнути подарувати свято діткам-сиротам і діткам, позбавлених батьківського піклування.
   Пакунки з подарунками від Рогатинської міської ради та вітання від міського голови Сергія Насалика було передано 36 дітям громади.
Прикріплені фото
1.png 3.png