ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 29.12.2017, перегляди: 459
ОГОЛОШЕННЯ

Шановні  рогатинці!

Триває   Конкурс на краще новорічне оформлення:

-балконів та вікон багатоповерхових житлових будинків;

-зовнішніх вітрин і фасадів підприємств (організацій, установ);

- центральних входів у навчальні заклади та прилеглих територій у місті .

Детальніше

У Рогатині оголосили переможців щорічного міського конкурсу на звання «Людина року 2017 »

В усі часи найціннішим скарбом будь-якої країни були і залишаються люди. Шорічний міський конкурс на звання «Людина року» покликаний відзначити тих, хто своєю працею, своїми справами прославляє наше місто і наш край. Рогатин  невичерпно багатий  на талановитих, непересічних людей,спеціалістів, унікальних в своїх галузях.

Детальніше

Людина року 2017

Дата: 21.12.2017, перегляди: 966
Людина року 2017

 Шановні рогатинці та гості  міста!

 Запрошуємо Вас на святкове дійство "Людина року"

Детальніше

Допомагаймо Армії України разом!

Дата: 18.12.2017, перегляди: 565
Допомагаймо Армії України разом!

"Армія SOS" - одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим у зоні АТО, яка вже не один рік  об'єднує тих людей, кому небайдужа доля патріо­тів України, які стали на захист суверенітету та цілісності країни.

Детальніше

Школа духовного зростання

Дата: 18.12.2017, перегляди: 374
Школа духовного зростання

Кожного разу недільна школа, яка працює при церкві Різдва Пресвятої Богородиці м.Рогатина, гостинно від­чиняє двері для дітей різного віку - учнів гімназії та шкіл міста. Уже протягом багатьох років вона нагро­мадила чимало звичаїв і традицій в духовному вихованні допит­ливих хлопчиків та дівчаток. Назва школи "Діти світла" говорить сама за себе, розкриває мету кожного заняття і глибину зростання вихованців на ниві духовного життя.

Детальніше

Творення Миколаївського чуда

Дата: 18.12.2017, перегляди: 373
Творення Миколаївського чуда

Кожна дитина у день святого Миколая чекає чудес і подарунків. Особливого піклування, уваги і любовіпотребують діти – сироти.  Сьогодні, у переддень Святого Миколая,  до творення Миколаївського чуда  уже  традиційно  прилучилась Рогатинська міська рада.  

Детальніше

Підписано угоду з містом Беч (Польща)

Дата: 13.12.2017, перегляди: 592
Підписано угоду з містом Беч (Польща)

Днями з метою розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції здійснили робочу поїздку  у місто Беч (Польща)  міський голова Сергій Насалик, секретар  ради Галина Богун та депутат, член постійної комісії з гуманітарної сфери, соціального захисту населення та молодіжної політики Тетяна Кушнір. Крім того у зустрічі  участь взяли делегації , на чолі з керівниками  міст Беч (Польща), Новодністровськ (Чернівецька область), Геліці( Словачина),  Горна Жуча ( Чехія) та Голова Товариства "Feman" у  Кошицах ,Уповноважений у справах співробітництва трансграничної України  і Словаччини. 

Детальніше

Рогатинське самоврядування  є прикладом для інших громад

Яким був рік, що минає, для депутатів Рогатинської міської ради, що вони вважають головним у своїй громадській роботі - поцікавились ми напередодні свята місцевого самоврядування в обранців міської громади.

Детальніше