Детальніше Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

 

На які наділи мають право захисники вітчизни?Куди звертатися для отримання земельної ділянки?                                                                                                                     

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!                                                               

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:                          

 1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;                                 

 2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;                                         

 3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Детальніше

ПАМ’ЯТКА  ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

ПАМ’ЯТКА

ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ АБО РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації або Республіки Білорусь, перебувають перед правовим та юридичним захистом своєї країни – України.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 03.04.2018, перегляди: 197
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул Галицькій 38-39,  в  м.Рогатині, 03.04.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Галицька 1 - 41, Шеремети, О.Кобилянської, Миру, Левицького з 10:00 до 17:00 год.

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

          Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

Рогатинська СДЮСШОР знову перша

Дата: 02.04.2018, перегляди: 376
Рогатинська СДЮСШОР знову перша

28 березня 2018 року в м.Івано-Франківську проводилась урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів, СДЮСШОР, ДЮСШ, федерацій з видів спорту, міст та районів області за підвединими підсумками  вищих спортивних досягнень 2017 року.  

Детальніше

Набір на навчання у закладах системи МВС України

      Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за кошти держбюджету.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 28.03.2018, перегляди: 139
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по вул Поповича 25

 

         У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вулиці Поповича 25  у  м. Рогатині  28.03.2018 року буде припинено водопостачання вулиць Поповича, Шеремети, з 10:00 до 17:00 год.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

Народний аматорський фольклорний колектив "Черчани" став переможцем програми"Фольк - music"

Днями  народний аматорський колектив " Черчани"повернувся з Києва, де взяв   участь у зйомках  програми "Фольк - musik". Це програма для всіх поколінь,  адже у кожному випуску перед глядачами UΛ:Перший  постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків  країни. А зіркові учасники програми нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Детальніше

Багатоквартирні будинки у Рогатині мають управителя

Стали відомі результати оголошеного міською радою конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Рогатині. Члени міськвиконкому минулого понеділка затвердили про­токол засідання конкурсної комісії від 12 березня та визнали переможцем конкурсу із призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Рогатині "Рогатинське будинкоуправління".

Детальніше

Денис Ворона  здобув золоту нагороду на міжнародного турніру з швидкісної стрільби з пістолета!

З 19 по 26 березня 2018 р. в м.Вроцлав (Польща) проходить міжнародний турнір з швидкісної стрільби з пістолета "Гран-прі" присвячений  пам`яті польського стрільця Йозефа Запедцкого.

 

Детальніше

Рогатинський РВК інформує

Дата: 21.03.2018, перегляди: 231
Рогатинський РВК інформує

З метою підвищення боєздатності підрозділів Збройних Сил України Рогатинський районний військовий комісаріат продовжує здійснювати набір громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом.

Детальніше

Тут завжди знайдеться місце праці

Дата: 20.03.2018, перегляди: 459
Тут завжди знайдеться місце праці

Їхня робота не завжди помітна тоді, коли виконана якісно. Та коли трапляються якісь негаразди, люди бачать їх одразу і відповідно реагують. Прибирання тротуарів і газонів, догляд за  квітниками, освітлення вулиць, упорядкування кладовищ, ремонт під’їздів, дахів будинків, забезпечення функціонування водопровідних та каналізаційних мереж - все це і багато іншого належать до кола повсякденних обов’язків комунальників нашого міста.

Детальніше

Настільний теніс

Дата: 19.03.2018, перегляди: 172
Настільний теніс

Чемпіонат області

 

         9-10  березня 2018 р. в м.Рогатині  проходив чемпіонат Івано-Франківської області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат  2003 року народження та молодших.

Детальніше

Міський бюджет зазнав змін

Дата: 06.03.2018, перегляди: 226
Міський бюджет зазнав змін

Вслід за виконавчим комітетом міськради звіт про виконання бюджету міста Рогатина за 2017 рік затвердила і чергова сесія Рогатинської міської ради, яка відбулась 23 лютого. Виступаючи перед депутатами, начальник відділу обліку і звітності Марія Гураль зазначила, що торік до бюджету міста надійшло 25 млн. 110.367,16 тис. грн.

Детальніше

Допомагатимуть тим, хто працює

Дата: 06.03.2018, перегляди: 319
Допомагатимуть тим, хто працює

Якою є ефективність використання в районі коштів обласного бюджету, як реалізовують проекти-переможці обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, на яких місцевих об’єктах соціальної інфраструктури обласній владі необхідно підставити плече - такими були основні цілі поїздки на Рогатинщину голови обласної ради Олександра Сича разом із своїм першим заступником Василем Гладієм, що відбулася 22 лютого за участі голови районної ради Романа Гринишина, голови райдержадміністрації Петра Білінського, міського голови Рогатина Сергія Насалика, депутатів обласної ради Ігоря Триніва та Богдана Дідика.

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Доброго дня пане Павле! На новий рік чоловік подарував мені нову пральну машину. Місяць вона пропрацювала, а потім ні з того ні з сього перестала включатися. Чек і всі документи ми зберегли. Скажіть, чи можна нам звернутися до продавця, щоб поміняти на іншу.

Ольга Пращакова

Детальніше