Настільний теніс

Дата: 22.08.2018, перегляди: 168
Настільний теніс

З 17  по 19  серпня  2018 р в м. Сколе Львівська обл..  проходив  відкритий Рейтинговий турнір  з настільного тенісу присвячений Дню незалежності України.

Детальніше

Кульова стрільба

Дата: 06.08.2018, перегляди: 239
Кульова стрільба

         З 27 липня по 02 серпня     2018 р. в м.Львові  проходив   відкритий чемпіонат України  з  кульової стрільби.

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Другий пакет законів щодо захисту прав дітей!

 

Пане міністре, нещодавно Верховна Рада прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Як я зрозуміла, ці закони ще не працюють. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитиною за кордон?

Марія Павленко

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Процедура реєстрації шлюбу в короткі терміни в рамках проекту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”!

 

Хто має право вступати в шлюб?

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

А у окремих випадках, якщо є відповідне рішення суду про надання права на шлюб, створити сім’ю можуть навіть шістнадцятирічні.

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Що робити? Та до кого звертатися у разі, якщо Ви зазнали насильства ? Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

 

Пане міністре, на жаль, чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутись. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися?

Ірина Бусол

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.07.2018, перегляди: 124
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул Грицая,  в  м.Рогатині, 04.07.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вул. Грицая з 11:30 до 13:00 год.

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

          Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше

"Зелене світло" на шляху до самостійності

Чергова сесія міськради, що відбулася 20 червня, насамперед, розглянула питання щодо ставок податків на наступний рік і цим, за словами заступника міського голови Миколи Шинкаря, розпочала підготовку до нового бюджетного періоду. Якщо у ставках земельного, єдиного, транспортного податків, порівняно з нинішнім роком змін не відбулося, то до ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, внесено корективи.

Детальніше