«Слово вічне - слово невмируще»

Дата: 19.02.2019, перегляди: 143
«Слово вічне - слово невмируще»

Рогатинська міська рада запрошує молодь міста взяти участь у щорічному загальноміському конкурсі читців-декламаторів «Слово вічне - слово невмируще», що проходитиме 5 березня  у приміщенні Рогатинської районної ШЕВУ. 

Детальніше

Змагання з баскетболу

Дата: 12.02.2019, перегляди: 165
Змагання з баскетболу

24 лютого, 3 березня та 10 березня 2019 року буде проводитися традиційний турнір з баскетболу приуроченого пам'яті героїів АТО та воїнів - афганців!

Детальніше

ПАМ’ЯТКА  ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

ПАМ’ЯТКА

ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ АБО РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації або Республіки Білорусь, перебувають перед правовим та юридичним захистом своєї країни – України.

У випадку посягань іноземними спецслужбами або правоохоронними органами на здоров’я і свободу громадян України і членів їх сімей з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Консульський відділ Посольства України в РФ, РБ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.02.2019, перегляди: 183
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  по  ліквідації аварії

 

         Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. Шевченка 72, в  м.Рогатині,  04.02.2019 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи по ліквідації прориву. У зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, буде призупинено водопостачання вулиць: Шевченка від 72 і дальше, Ю.Рогатинця, Зелена, Шевченка, Іваська з 10:45 до 17:00 год.

 

         Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності та щиро вдячні за розуміння.

Детальніше

Рогатинська СДЮСШОР  переможець в обласному рейтингу  за 2018 рік

31 січня 2019 р. відбулося засідання колегії управління спорту Івано-Франківської ОДА. Участь в якому взяли заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів та начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич.

Детальніше

Скляні ангелята «навідались» до Рогатина

Скло… На перший погляд воно здається крихким і холодним. Та у руках творчої людини навіть цей делікатний матеріал може набути особливих рис теплоти й душевності. А іноді - відкрити частинку рідної землі в унікальному, дещо сакральному світлі. Як, наприклад, виставка живопису на склі «Янголи» відомої львівської художниці Наталії Курій-Максимів, презентація робіт якої відбулася сьогодні в Рогатинському історико-краєзнавчому музеї «Опілля».

Детальніше

Переможців нагородять цього тижня

Дата: 22.01.2019, перегляди: 267
Переможців нагородять цього тижня

У ході першого у цьому році засідання виконкому, яке відбулося сьогодні, секретар міської ради Г.Богун оголосила підсумки конкурсу при підготовці до новорічно-різдвяних свят «Різдво наближається – душа зігрівається».

Детальніше