Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: порушення та відповідальність під час виборів!

 

Доброго дня!  Я – житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Микола Гнатюк

Детальніше

Рогатинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує

Рогатинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

19 квітня 2019 року о 11-00 год. управління прав  захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведе семінар-навчання методично-розяснювального характеру на тему «Організація роботи ринків (торгових місць). Права споживачів при купівлі товарів на ринках».

Детальніше

Міжнародний турнір з тенісу настільного «Кубок Карпат»

З 11 по 12 квітня 2019 р. в м. Івано-Франківськ проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного «Кубок Карпат». Участь в якому приймали понад 300 учасників з різних областей України та спортсмени з Білорусі, Ізраїлю і Молдови.    

Детальніше

Про проведення громадських слухань

Дата: 12.04.2019, перегляди: 141
Про проведення громадських слухань

14 травня 2019 року о 14.30 годині у приміщенні Рогатинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбудуться громадські слухання . На розгляд  громадських слухань  винесено питання:

  1. Про присвоєння Рогатинському ліцею №2 імені братів Рогатинців.

Детальніше

Магія фарб на склі

Дата: 12.04.2019, перегляди: 196
Магія фарб на склі

Не так давно жителі нашого міста мали нагоду переглянути виставку унікальних картин на склі «Янголи», автором якої є відома львівська художниця Наталія Курій-Максимів. А днями п. Наталія знову завітала у виставкову залу комунального музею. Щоправда, цього разу замість нових робіт львів’янка продемонструвала рогатинцям дещо інше - своє виняткове вміння творити диво на склі. Кілька днів поспіль в історико-краєзнавчому музеї «Опілля» проходив цікавий майстер-клас, де повчитися цікавому мистецтву юні і дорослі краян змогли під орудою художниці.

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Як змінити місце голосування під час повторного голосування? Що робити, якщо пропущені строки? Які документи потрібні для зміни місця голосування? Відповіді на ці питання Ви можете дізнатися в черговій консультації Міністра юстиції Павла Петренка!

 

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібноще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

Анастасія Подорожня

 

Детальніше

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби присвячені пам’яті залужених тренерів України С. М. Леськіва та І. М. Даниляка в м.Рогатині. Участь приймали команди з м. Рогатин, Кропивницького, Львова, Вінниці та Івано-Франківська.

 

Детальніше

Управління будинком. Що необхідно знати жителям багатоповерхівок?

Першого травня у повному обсязі набуде чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який експерти називають ключовим у реформуванні галузі. Він передбачає нову класифікацію житлових та комунальних послуг, регулює відносини, що виникають у процесі їх надання і споживання та низку інших змін. Зокрема, відповідно до нового закону комунальні підприємства міста не надаватимуть мешканцям послуги в тому варіанті, як було раніше, а тільки зможуть виконувати функції компанії-управителя, і це при умові, що переможуть у конкурсі. Крім того, стосунку до утримання будинками не матиме й міська влада, адже тарифи на компослуги визначатимуть за договірним принципом або підсумками конкурсу. Тож, фактично відтепер мешканці багатоповерхівок отримають більше повноважень і відповідальності. А в травні їм доведеться зробити один із найрішучіших кроків щодо спільного майна - визначитися з формою правління у своєму будинку. Тобто створити ОСББ або обрати управителя – управляючу компанію, з якими співпрацюватимуть на договірних умовах.
Про нововведення та «свіжі» умови обслуговування - у нашому лонгріді.

Детальніше

Чи має місто перспективу скоротити рух транспорту через центр?

Усі міста, які мають багатовікову історію, утворювалися на перехресті доріг. Ремесла та шляхи сполучення давали життя таким населеним пунктам. Цей принцип діє і зараз: ті районні центри, які розташовані на шляхах сполучення, розвиваються, є привабливими для розвитку бізнес-середовища та мають позитивні можливості для наповнення міських бюджетів. Одночасно, на таких містах лежить і більший тягар щодо автотранспортного навантаження, внаслідок якого жителі постійно стикаються з проблемами особистої безпеки, екології та комфорту. Не уникнуло їх і наше місто.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.03.2019, перегляди: 99
Припинення водопостачання

Ремонтні роботи  

 

 

 

         У зв’язку із заміною водопроводу  по вул. Галицькій у  м. Рогатині, буде призупинено водопостачання, на два календарні дні 27.03.2019 та 28.03.2019року , а саме: вул.Чорновола, вул.Галицька від 102- 119,  вул.Мухи, с.Черче з  09:00 год.

 

Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності!!!

 

Щиро вдячні за розуміння та терпіння!!!

 

 

 

 

 

Директор ДП «Рогатин-Водоканал»                                       А. Рижан

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах? Як змінити місце голосування?Які документи потрібні для зміни місця голосування?
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?
Микола Саєнко

Детальніше

У міському парку висадили більше 300 дерев

Віднині шестирічна Настуся Головко матиме своє дерево у парку. За ним обіцяє доглядати й поливати у гарячу пору, бо це не просто дерево однієї з алейок, а рослинка, яку посадила сама. Тендітне деревце, котре виявилося вищим за дівчинку, нагадуватиме їй про цікаву акцію - загальноміську весняну толоку, що проходила нині в Рогатині і згуртувала понад дві сотні краян.

Детальніше

Управління юстиції в Івано-Франківській області

Скоро вибори, і ми зробили пізнавальний і інформативний відеоблог. Як перевірити себе у списках виборців? Як проголосувати не за місцем реєстрації? Як проголосувати виборцям, які не можуть самостійно пересуватися? Голосування внутрішньо переміщених осіб!

Детальніше

Я МАЮ ПРАВО!

Дата: 20.03.2019, перегляди: 173
Я МАЮ ПРАВО!

Загальнонаціональний правопросвітницький проек Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

Детальніше