Фотощоденник одного дня: Діти в раді

Дата: 21.11.2019, перегляди: 281
Фотощоденник одного дня: Діти в раді

20 листопада 25 українських міст і громад на один день очолили діти, щоб привернути увагу до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. До глобальної акції ЮНІСЕФ приєднаються Львів, Одеса, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Бахмут та інші міста і громади. Представники місцевої влади: мери, голови ОТГ та керівники департаментів на один день поступилися своїм місцем дітям та прислухалися до їхніх порад щодо ключових рішень у містах і громадах.

Не оминув увагою міжнародну акцію "Дитяча сесія" і Рогатин. 24 учнів рогатинських ліцеїв та районної ради старшокласників "Лідер" провели сесійне засідання, цілий день управляли містом і навіть розробили свою молодіжну стратегію розвитку Рогатина.

Як все відбувалося  читайте у фотощоденнику Анастасії Штогрин, спеціаліста з питань публічної інформації та звернень громадян Рогатинської міської ради, учениця Рогатинського ліцею №1.

Детальніше

30-ти річчя колективу "Любисток"

Дата: 20.11.2019, перегляди: 164
30-ти річчя колективу "Любисток"

Ну що ж... Ми так довго чекали і працювали щоб нарешті приїхати до Вас!!!
Шановні жителі та гості міста Рогатина!
Запрошуємо Вас провести вечір у вирі танцю, народного танцю.
Ми будемо безмежно щасливі танцювати для Вас!

З повагою - НААТ «Любисток» ім. І. Николишина.

Детальніше

Оголошення

Дата: 19.11.2019, перегляди: 153
Оголошення

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для встановлення  сонячної електростанції  в урочищі

“за сільгосптехнікою”  м. Рогатин Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл.

Замовник:Рогатинська міська рада

77001 Івано-Франківська область, Рогатинський район, м.Рогатин, вул. Шевченка,5

Тел. 03435-21364,  e-mail  rohatyn.mr[email protected]gmail.com

            Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими ДДП

Детальний план території земельної ділянки для встановлення сонячної електростанції  в урочищі “за сільгосптехнікою” м. Рогатин Рогатинського р-ну Івано-Франківської області розроблений на підставі:

-           рішення сесії Рогатинської міської ради Івано-Франківської області № 1282 від 14.03.2019 р.

Територія проектування розташована  в межах міста Рогатин.

Метою даного детального плану території є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану, уточнення меж земельних ділянок, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови земельної ділянки для встановлення сонячної електростанції, а також формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень земельних ділянок.  Площа території ДПТ — 3,1719 га.

Детальніше

Ще один крок до почесного статусу "Громади-кандидата"


У рамках впровадження ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" 15 листопада Рогатин вдруге відвідали представники МА "ЄВРОСТРАТЕГІЯ". Під час спілкування з рогатинцями вони надали низку порад, що допоможуть у написанні Плану дій та Плану моніторингу й оцінки, за якими місто діятиме задля впровадження Ініціативи.

Детальніше

Стрільба

Дата: 11.11.2019, перегляди: 197
Стрільба

З 08 по 10 листопада 2019 р. в м.Нітра, Словаччина проходили міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, стрільці виступали у своїх вікових групах - юніори та кадети.

Детальніше

Обрали юного міського голову, секретаря та заступника

Як нещодавно розповідав наш сайт, 20 листопада рогатинські школярі спробують управляти містом. За задумом їхній робочий день не буде імітованим, а навпаки – діти матимуть змогу попрацювати міським головою, заступником, секретарем чи керівниками окремих відділів.

Детальніше

За першість "Roksolana TROPHY-2019" змагалося 47 екіпажів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 За підтримки Рогатинської міської ради 2-3 листопада на теренах нашого району стартували щорічні змагання з трофі-рейду і джип-тріалу "Roksolana TROPHY-2019". У них взяли участь 47 екіпажів з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернігівської та Чернівецької  областей. Упродовж двох днів вони підкорювали екстремальні маршрути рогатинських лісів, а також спецділянку «тріал», аби вибороти першість у відповідній категорії.

Детальніше

"Roksolana TROPHY 2019" (ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ)

Дата: 31.10.2019, перегляди: 154
"Roksolana TROPHY 2019" (ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ)

Вже в третє на теренах мальовничого Рогатинського району проходитимуть змагання з трофі-рейду і джип-тріалу "Roksolana TROPHY 2019". Захід відбудеться цього вікенду, 2 - 3 листопада.

 

Детальніше

Кульова стрільба

Дата: 28.10.2019, перегляди: 172
Кульова стрільба

          З 22 по 27  жовтня  2019 р. в м.Вінниці  проходив  чемпіонат України  з пневматичної зброї серед спортсменів  1999 р.н. та молодших .

Детальніше

Рогатинська міська рада звернулися до Голови Верховної Ради України та народного депутата України

Депутати Рогатинської міської ради звернулися до Голови Верховної Ради України та народного депутата України по в/о №85 щодо підтримки проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№ 2231).

Детальніше

"Один в полі не воїн"

Дата: 25.10.2019, перегляди: 214
"Один в полі не воїн"

Лідер. Хто він у колективі: керівник, стратег, натхненник, ділова особистість чи, можливо, .. його серце? Це намагалася дізнатися рогатинська молодь, взявши участь у тренінгу «Один в полі не воїн. Особисті таланти та командна гра», що проходив сьогодні у рамках просвітницького проєкту "Віра в дії".

Детальніше

У місті планують встановити ще одну меморіальну дошку

Розглянувши звернення дирекції Рогатинського академічного ліцею, виконкомом міської ради, що відбувся сьогодні, погодив встановлення ще однієї меморіальної дошки на історичній будівлі  нашого міста.

Детальніше

Що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:  що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян– є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

Детальніше