Головне управління Держпродспоживслужби продовжує  заходи з контролю за роботою ринків області

На виконання відповідних доручень Уряду, з метою дотримання  протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, Головне управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.

Детальніше

Держпродспоживслужба подає рекомендації щодо перевезення  пасажирів  громадським автотранспортом

На фоні високих показників захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, робота автомобільного транспорту потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення даного захворювання  на Прикарпатті.

Детальніше

Про Тимчасовий алгоритм дій  працівників дошкільних закладів

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти Івано- Франківської області здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням цього тимчасового алгоритму.

Детальніше

Як запобігти поширенню коронавірусної інфекції під час  проведення ЗНО

В умовах підвищеної захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО) потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення хвороби на Прикарпатті.

Детальніше

Кабмін встановив на час карантину регулювання  цін на продукти та медтовари

В Україні з 18.05.2020 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 21.05.2020, перегляди: 687
Штормове попередження

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 21, 22, 23 травня по області очікується сильні замарозки в повітрі 0 - 5оС (ІІ рівень неберпечності, помаранчевий)

Детальніше

Сьогодні – День Європи в Україні

Дата: 16.05.2020, перегляди: 803
Сьогодні – День Європи в Україні

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Говорячи про цю дату, пригадуємо, що  наша держава віддавна  є  невід’ємною частиною європейської спільноти, адже завжди прагне бути прогресивною країною з  демократичними поглядами. Тож цей день – чудовий привід вкотре засвідчити про цю мету.

Детальніше

«Відкритий ринок» соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.

Детальніше

ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 16.04.2020, перегляди: 1087
ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

14 квітня декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун звершив чин освячення пасок та інших страв великоднього кошика для наших земляків- військовослужбовців. Цього ж дня пакунки освяченого попрямували з волонтерами на передову.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.04.2020, перегляди: 901
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

 

У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул. Галицька, м.Рогатина, терміном на один календарний день 06.04.2020р з 09год 30хв та до 16год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по вулицях: Галицька, Миру, Кобилянської, Поповича, Шеремети, Путятинська. На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

Калушське управління ГУ ДПС повідомляє

Дата: 03.04.2020, перегляди: 941
Калушське управління ГУ ДПС повідомляє

Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє, що для допомоги платникам податків Державна податкова служба проводить серію відеоуроків, в яких роз’яснює як правильно користуватися електронними сервісами.

Детальніше

Рогатинська дільниця АТ "Івано-Франківськгаз" інформує

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння.

Детальніше

В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 24.03.2020, перегляди: 1053
В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Шановні рогатинці, сьогодні у світі – надзвичайний час. Допоки науковці шукають вакцину проти вірусу COVID-19, що забрав тисячі людських життів, кожен із нас має зробити все, можливе, щоб епідемія не зачепила наші домівки. Рогатинська міська рада закликає усіх дотримуватися умов карантину, а також  санітарно-гігієнічних норм і правил, які захистять від зараження коронавірусною інфекцією.

Детальніше

ІНФОРМУЄМО

Дата: 18.03.2020, перегляди: 940
ІНФОРМУЄМО
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 16 березня 2020 р. № 215
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211
 

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” зміни, що додаються.

        Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21

  • Зміни, що додаються:

Детальніше

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

Детальніше