Дитячий майданчик маминими руками

Дата: 15.06.2020, перегляди: 624
Дитячий майданчик маминими руками

Піддони, металеві кутнички, шурупокрут… Перелічуючи цей реманент, якось важко уявити його у руках тендітних жінок. Тим паче повірити, що саме вони створили цілий дитячий дворик неподалік рогатинської багатоповерхівки. Але ця публікація розповість як жіноча ініціатива може стати музою великих планів й змайструвати яскраве літо для малечі. Тож пропонуємо вирушити у мандрівку спогадів та дізнатися як усе розпочиналося.

Детальніше

Ранні овочі і фрукти:  прості правила вибору  та безпечного споживання

З настанням весни на споживчому ринку з’являється все більше ранніх овочів, ягід та фруктів. Мало хто може встояти, щоб не покуштувати першу полуницю чи черешню. Але, купуючи ранні фрукти та овочі, слід пам’ятати про потенційну небезпеку, яку вони можуть містити. А це нітрати і пестициди. Тому, купуючи овочі та фрукти, цікавтесь у продавців наявністю документів, що засвідчують їх походження, безпечність та якість. 

Детальніше

Дружба, непідвладна відстані та вірусу

Дата: 09.06.2020, перегляди: 788
Дружба, непідвладна відстані та вірусу

Сьогодні Міжнародний день друзів, тож кожен із нас в думках згадує тих людей, які з роками стали особливими та рідними. Адже з ними пов’язано дуже багато: спільні спогади, веселі світлини у фотоальбомах, хвилини необхідної підтримки та незапланованої радості... У це свято Рогатин теж може похвалитися такими друзями-містами, серед яких і закордонні. 

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 29.05.2020, перегляди: 686
Штормове попередження

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).

         30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м над рiвнями 29 травня станом на 08.00 год

Детальніше

Сергій Насалик: За умови правильної організації життя у громаді село ніколи не буде обузою для міста

Рогатинці стверджують, що за останні п’ять років у місті зроблено більше, ніж за попередні десятиліття. У містян з’явилося відчуття впевненості, що місто на правильному шляху. Цілковита прозорість руху бюджетних коштів, відродження комунальних підприємств, створення на руїнах вулиці імені Івана Франка першокласної пішохідної зони, безоплатне забезпечення медикаментами жителів міста в умовах їх стаціонарного лікування, безоплатне щоденне харчування одиноких громадян літнього віку (про що «Галичина» вже не раз писала, в тому числі й у випуску за 21 травня), безоплатне забезпечення знеболювальними препаратами важкохворих, школа шляхетних українок – це лише окремі штрихи до портрета осучасненого Рогатина, яким він став завдяки синергії команди міського голови Сергія Насалика і громади. Пропонуємо увазі читачів «Галичини» інтерв’ю з міським головою Рогатина Сергієм НАСАЛИКОМ, у якому він поділився своїми управлінськими секретами і розповів, як готується Рогатин стати адміністративним центром найбільшої в районі об’єднаної територіальної громади.

Детальніше

До уваги споживачів: в турецьких лимонах виявили оксид фенбутатіну

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.05.2020 р. №2020.11984 щодо неавторизованої  субстанції  оксиду фенбутатіну (0,62 мг/кг-РРМ) у лимонах з Туреччини (виробник: Ataman Oton Tas Gida Urunteri Ith Irh San.Ve Tic Ltd Sti) через Україну (країна- відправник – ТОВ « БІМ ФОРС ЛІМІТЕД» просп.. Академіка Глушка,29,оф.609, м Одеса , 65104) до Польщі  (імпортер: TargbanSp zoo).

Детальніше

Що потрібно знати при купівлі мийного засобу

У наш час важко уявити побут без щоденного використання різноманітних мийних засобів.

Однак, не можна забувати і про те, що, купуючи продукцію, необхідно звертати увагу  на інформацію, яку виробник повинен розмістити на упаковці відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого Постановою КМУ від 20.08.2008 р. № 717 із внесеними змінами ПКМУ від 12.06.2013 р. № 408.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 27.05.2020, перегляди: 681
Припинення водопостачання

Увага, проведення ремонтних робіт!

 

       У зв’язку з  ремонтними роботами на водопровідній мережі по вул.  М.Коцюбинського, м.Рогатина, 27.05.2020р з 09год30хв до 12год.00хв, буде відключено водопостачання споживачів, розташованих по  вул.  М.Коцюбинського, вул.Б.Хмельницького.

        На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

 

Детальніше

Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області інформує

Податківці Калуського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області нагадують платникам про необхідність своєчасної сплати єдиного внеску

 

Як інформують в Калуському управлінні ГУ ДПС в Івано-Франківській області, заборгованість з єдиного внеску платників, які зареєстровані в Калуському управлінні, станом на 01.05.2020 року складає 24 972,0 тис грн., з них 6 513,7 тис грн. заборгували юридичні особи, 18 458,3 тис гривень - фізичні особи. У порівнянні з 01.01.2020 року сума заборгованості збільшилась на 1 719,8 тис грн.  

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.05.2020, перегляди: 682
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

       У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул.  М.Коцюбинського №40, м.Рогатина, 26.05.2020р з 10год30хв до 17год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по  вул.  М.Коцюбинського, вул.Роксолани.

        На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

Лабораторії Держпродспоживслужби

Дата: 26.05.2020, перегляди: 696
Лабораторії Держпродспоживслужби

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.03.2007 р. № 348, Державна санітарно-епідеміологічна служба ліквідована; на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 25.05.2020, перегляди: 658
Штормове попередження

ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології протягом  24-29 травня по області та місту очікується значний дощ, гроза. Посилення північно-західного вітру 7-12 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше