Вихованці ШЕВУ привітали учасників АТО з Днем захисника України

14 жовтня Україна відзначає особливо. Ми святкуємо День Святої Покрови,  День  УПА, День козацтва та  День захисника України. З нагоди цього знаменного дня в приміщенні районної школи естетичного виховання учасники вокального та театрального гуртків підготували для воїнів АТО патріотичні номери.

Детальніше

Союзянки району відсвяткували 25-річчя організації

Згадайте, який прекрасний український віночок! У ньому переплітаються найчарівніші рослини: і спілі колоски пшениці,  і скромні ромашки, і привабливі сині пелюстки волошок… Разом вони поєднуються у дивовижну гармонію, що втілює безліч барв краси нашої держави. Ось таким щедрим та усіма улюбленим віночком є районна організація «Союзу українок», яка нещодавно відзначила 25-річний ювілей своєї натхненної роботи на ниві незалежної Батьківщини.

Детальніше

СТАРЕ МІСТО: ПРО ЩО РОЗПОВІДАЮТЬ ЗНАХІДКИ ПІД ШТУКАТУРКОЮ

Відновлюючи одну із пам’яток архітектури місцевого значення Рогатина, із західної та південної сторін будинку майстри  випадково натрапили на неочікувані  знахідки – два старі  написи латиницею. Зроблені вони були тоді хорошою фарбою, тож навіть часу не вдалося повністю стерти їхніх слідів із споруди. І  впродовж багатьох років ховались під шаром вапна  та штукатурки, чекаючи, коли хтось з рогатинців таки відшукає їх і пригадає рогатинцям історію добре відомої  будівлі.

Детальніше

На хвилі літературної філософії: рогатинці поспілкувались із письменником Мирославом Дочинцем

Зустріч з письменником, видавцем та журналістом Мирославом Дочинцем  дощового осіннього дня зігріла серця рогатинців, які завітали у центральну районну бібліотеку.

Детальніше

Вихованки дитячої школи мистецтв вкотре засяяли на пісенному фестивалі

При народженні Господь дарує усім діткам якийсь талант. Хтось із часом його забуває, а хтось на повну реалізовує, стараючись віддячити Богові за кожну мить життя. Новий крок вперед вимагає зусиль та праці, однак він вартий того, бо, мабуть, в цей час Хтось на небі усміхається, і посилає дитині ще більше щастя.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.10.2016, перегляди: 299
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Рогатинця,  04.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Святомиколаївська, Шевченка, Ю.Рогатинця, Телевяка, Зелена, Панькевича з 10:00 до 13:00год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.10.2016, перегляди: 264
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Грушевського,  04.10.2016 року буде припинено водопостачання з 10:00 до 13:00год.

Детальніше

Рогатинська ЦРБ продовжує акцію “Стань волонтером бібліотеки”

Волонтер – особистість, яка добровільно і безкорисливо бере участь у реалізації відповідних громадських ініціатив та починань. З метою створення електронної бази даних про історію та традиції Рогатинщини Рогатинська ЦРБ продовжує акцію «Стань волонтером бібліотеки!». З нагоди Всесвітнього Дня бібліотек про обов’язки волонтерів та їх співпрацю з інтернет-центром «Рогатці» розповіла заввідділом інформатизації та інновацій Рогатинської ЦРБ Лідія Жидачівська.

Детальніше

На Рогатинському стадіоні відкрили меморіальну дошку загиблому Віталіку Штокалку

20 вересня минулого року юний рогатинець, футболіст ФК “Рогатин” Віталій Штокалко трагічно загинув у ДТП. А учора, в свято Різдва Пресвятої Богородиці, з ініціативи футбольного клубу на території рогатинського стадіону, аби вшанувати пам’ять хлопця, встановили меморіальну дошку на його честь.

Детальніше

Відпочинкові зони, велопарковка та сучасна техніка: Рогатинська СЗОШ№1 стала опорною і вражає позити

Новий навчальний рік привітав учнів Рогатинської СЗОШ№1 з поглибленим вивченням іноземної мови у справді новій школі. Класи, коридори, подвір’я – усе зустрічало дітей і їхніх батьків приємними та корисними подарунками. Про те, що вже вдалось зробити та які іще позитивні зміни чекають навчальний заклад, «Рогатка» поспілкувалась із директором СЗОШ№1 Мирославою Василівною Генегою.

Детальніше

До кінця року у Рогатині обіцяють завершити вуличне освітлення на 95%

Коли на дворі вже смеркає і темна ніч не за горами, ті рогатинці, хто затримався на роботі, неодноразово скаржились на свою маленьку пригодницьку подорож додому:  «або зробіть освітлення, або зробіть дорогу!»

Детальніше

Як рогатинці вважають, куди варто скерувати гроші міста

Громада лише тоді напряму управляє містом, коли обирає депутатів, яким делегує власні повноваження. Потім люди можуть просто пропонувати владі свої проекти. Тож Рогатинська міська рада вирішила надати краянам альтернативу, щоб вони не тільки продукували ідеї, але й реалізували їх за кошти з міської казни.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 09.09.2016, перегляди: 240
Припинення водопостачання

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Пасічна 3, 09.09.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Пасічна, Липова, Драгоманова, Завода, Хмельницького та Крип’якевича з 09:00 до 15:00 год.

Детальніше

Подяки міського голови учням

Дата: 07.09.2016, перегляди: 312
Подяки міського голови учням

Міський голова Сергій Насалик відзначив Подяками учнів та студентів, які брали активну участь у громадських роботах та за вагомий внесок у забезпеченні якісного благоустрою міста протягом літа 2016 року.

Детальніше

Живий у нашій пам'яті

Дата: 06.09.2016, перегляди: 364
Живий у нашій пам'яті

У неділю 4 вересня відбувся концерт Народного аматорського чоловічого хору «Сурма», присвячений пам’яті вчителя і педагога, музиканта і митця, керівника і маестро Степана Дзевіна.

Розпочався захід біля меморіальної таблиці С. Дзевіну, що встановлена на фронтоні будинку ШЕВУ молебнем, який відправив декан о. Дмитро Бігун.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.09.2016, перегляди: 322
Припинення водопостачання

Повідомлення

    У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Богуна, 06.09.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Богуна з 10:30 до 16:00 год.

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада