Про діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася дискусійна платформа за участі голів громад Прикарпаття та експертів на тему: «Діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади».

Детальніше

Робота розважальних закладів  та закладів  громадського харчування на особливому контролі

Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності.

Як відомо, з 03 серпня 2020 року згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

Детальніше

Стратегічний розвиток громад в умовах реформування місцевого самоврядування

Сьогодні, 5 серпня, Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки проєкту «ПРОМІС» та сприяння Івано-Франківської міської ради проведено захід, присвячений стратегічному розвитку громад в умовах реформування місцевого самоврядування. У заході взяли участь секретарі органів місцевого самоврядування Прикарпаття, зокрема і секретар Рогатинської міської ради Галина Богун. 

Детальніше

З Днем міста!

Дата: 01.08.2020, перегляди: 2360
З Днем міста!

Дорогі рогатинці!

Вітаю вас з Днем рідного міста. Міста, яке завжди буде своїм і щоразу відгукується у серці теплотою, хвилює й надихає.
Та усі досягнення, котрими славиться Рогатин нині, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших жителів. Тож сьогодні згадаймо з вдячністю тих земляків, котрі творили минуле нашого міста. Дякую також кожному рогатинцю за всі добрі справи, ідеї та прогресивні прагнення, які допомагають розвивати сучасне місто.
З нагоди свята бажаю нашій громаді єдності, любові та небайдужості до рідного Рогатина. Зичу снаги спільно творити місто майбутнього, яке йтиме в ногу з часом, яким пишатимуться та куди хотітимуть повертатись наші діти.
А кожній родині бажаю міцного здоров’я, миру у серцях, достатку, сімейного тепла, щасливої долі та Божого благословення!

Зі святом, Рогатин! З Днем міста, шановна громадо!

З повагою — міський голова Рогатина Сергій Насалик.

Детальніше

Від хороброго серця

Дата: 30.07.2020, перегляди: 1760
Від хороброго серця

Кілька днів він мандрував у військовому наплічнику з далекого куточка України. Звідти, де багрянцем здригається небосхил. І хоч холодний настрій війни досі в тих краях, він — це уособлення теплоти, вдячності й людяності, що іноді такі дозовані в наших мирних буднях.
Тож несподіваний «турист» долав сотні кілометрів у Рогатин. З нагоди Дня міста мав виконати доручену захисниками місію...

Детальніше

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

Дата: 15.07.2020, перегляди: 1729
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

 

Постановою НКРЕКП від 11.07.2020р. № 1329 внесено зміни  до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2020 рік», відповідно до якої з 01.08.2020р. тариф на передачу для «НЕК «Укренерго» зросте з діючого:                                                                       

 0,1554 грн/кВт*год - до 0,24023 грн/кВт*год без ПДВ. 

 

 

Детальніше

Відбулись зміни законодавства про харчові продукти, корми та побічні продукти тваринного походження

Набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»» від 4 червня 2020 р. № 678-IX.

Детальніше

Шахрайські дії під час карантину

Дата: 13.07.2020, перегляди: 1546
Шахрайські дії під час карантину

Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

Детальніше

Закликаємо громадськість до участі в перевірках з дотримання протиепідемічних вимог

Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках  дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування.

Детальніше

ІНФОРМУЄМО

Дата: 03.07.2020, перегляди: 1644
ІНФОРМУЄМО

3 липня у західних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, на Закарпатті та в Карпатах, вдень також і на Прикарпатті значні дощі (I рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше