Штормове попередження

Дата: 29.05.2020, перегляди: 784
Штормове попередження

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

Протягом доби 30 травня по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).

         30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м над рiвнями 29 травня станом на 08.00 год

Детальніше

Сергій Насалик: За умови правильної організації життя у громаді село ніколи не буде обузою для міста

Рогатинці стверджують, що за останні п’ять років у місті зроблено більше, ніж за попередні десятиліття. У містян з’явилося відчуття впевненості, що місто на правильному шляху. Цілковита прозорість руху бюджетних коштів, відродження комунальних підприємств, створення на руїнах вулиці імені Івана Франка першокласної пішохідної зони, безоплатне забезпечення медикаментами жителів міста в умовах їх стаціонарного лікування, безоплатне щоденне харчування одиноких громадян літнього віку (про що «Галичина» вже не раз писала, в тому числі й у випуску за 21 травня), безоплатне забезпечення знеболювальними препаратами важкохворих, школа шляхетних українок – це лише окремі штрихи до портрета осучасненого Рогатина, яким він став завдяки синергії команди міського голови Сергія Насалика і громади. Пропонуємо увазі читачів «Галичини» інтерв’ю з міським головою Рогатина Сергієм НАСАЛИКОМ, у якому він поділився своїми управлінськими секретами і розповів, як готується Рогатин стати адміністративним центром найбільшої в районі об’єднаної територіальної громади.

Детальніше

До уваги споживачів: в турецьких лимонах виявили оксид фенбутатіну

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.05.2020 р. №2020.11984 щодо неавторизованої  субстанції  оксиду фенбутатіну (0,62 мг/кг-РРМ) у лимонах з Туреччини (виробник: Ataman Oton Tas Gida Urunteri Ith Irh San.Ve Tic Ltd Sti) через Україну (країна- відправник – ТОВ « БІМ ФОРС ЛІМІТЕД» просп.. Академіка Глушка,29,оф.609, м Одеса , 65104) до Польщі  (імпортер: TargbanSp zoo).

Детальніше

Що потрібно знати при купівлі мийного засобу

У наш час важко уявити побут без щоденного використання різноманітних мийних засобів.

Однак, не можна забувати і про те, що, купуючи продукцію, необхідно звертати увагу  на інформацію, яку виробник повинен розмістити на упаковці відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого Постановою КМУ від 20.08.2008 р. № 717 із внесеними змінами ПКМУ від 12.06.2013 р. № 408.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 27.05.2020, перегляди: 757
Припинення водопостачання

Увага, проведення ремонтних робіт!

 

       У зв’язку з  ремонтними роботами на водопровідній мережі по вул.  М.Коцюбинського, м.Рогатина, 27.05.2020р з 09год30хв до 12год.00хв, буде відключено водопостачання споживачів, розташованих по  вул.  М.Коцюбинського, вул.Б.Хмельницького.

        На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

 

Детальніше

Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області інформує

Податківці Калуського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області нагадують платникам про необхідність своєчасної сплати єдиного внеску

 

Як інформують в Калуському управлінні ГУ ДПС в Івано-Франківській області, заборгованість з єдиного внеску платників, які зареєстровані в Калуському управлінні, станом на 01.05.2020 року складає 24 972,0 тис грн., з них 6 513,7 тис грн. заборгували юридичні особи, 18 458,3 тис гривень - фізичні особи. У порівнянні з 01.01.2020 року сума заборгованості збільшилась на 1 719,8 тис грн.  

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.05.2020, перегляди: 790
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

       У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул.  М.Коцюбинського №40, м.Рогатина, 26.05.2020р з 10год30хв до 17год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по  вул.  М.Коцюбинського, вул.Роксолани.

        На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

Детальніше

Лабораторії Держпродспоживслужби

Дата: 26.05.2020, перегляди: 795
Лабораторії Держпродспоживслужби

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.03.2007 р. № 348, Державна санітарно-епідеміологічна служба ліквідована; на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 25.05.2020, перегляди: 736
Штормове попередження

ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології протягом  24-29 травня по області та місту очікується значний дощ, гроза. Посилення північно-західного вітру 7-12 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше

Головне управління Держпродспоживслужби продовжує  заходи з контролю за роботою ринків області

На виконання відповідних доручень Уряду, з метою дотримання  протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, Головне управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.

Детальніше

Держпродспоживслужба подає рекомендації щодо перевезення  пасажирів  громадським автотранспортом

На фоні високих показників захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, робота автомобільного транспорту потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення даного захворювання  на Прикарпатті.

Детальніше

Про Тимчасовий алгоритм дій  працівників дошкільних закладів

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти Івано- Франківської області здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням цього тимчасового алгоритму.

Детальніше

Як запобігти поширенню коронавірусної інфекції під час  проведення ЗНО

В умовах підвищеної захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО) потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення хвороби на Прикарпатті.

Детальніше

Кабмін встановив на час карантину регулювання  цін на продукти та медтовари

В Україні з 18.05.2020 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 21.05.2020, перегляди: 762
Штормове попередження

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 21, 22, 23 травня по області очікується сильні замарозки в повітрі 0 - 5оС (ІІ рівень неберпечності, помаранчевий)

Детальніше

Сьогодні – День Європи в Україні

Дата: 16.05.2020, перегляди: 836
Сьогодні – День Європи в Україні

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Говорячи про цю дату, пригадуємо, що  наша держава віддавна  є  невід’ємною частиною європейської спільноти, адже завжди прагне бути прогресивною країною з  демократичними поглядами. Тож цей день – чудовий привід вкотре засвідчити про цю мету.

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада