З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020, перегляди: 1961
З Днем Незалежності України!
Шановні рогатинці!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України! Держава, перш за все, всередині нас і з нас вона бере свій початок. Усі великі успіхи України складаються з нашої небайдужості та любові. І саме ці речі роблять Батьківщину кращою, саме вони - її незалежність та незламний дух.
Тож з нагоди найважливішого свята України хочу побажати кожному з нас любити свою державу, як сім’ю, підтримувати один одного і спільно старатися бути тією позитивною зміною, що зробить нашу Україну кращою. Сердечно бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя, радості й добра. Нехай злагода, любов та Боже благословення будуть у кожній українській родині. Зі святом Вас, з Днем Незалежності! Слава Україні!
 
З повагою - міський голова Сергій НАСАЛИК.

Детальніше

З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2020, перегляди: 1978
З Днем Державного Прапора України!

Дорогі рогатинці!
Спостерігаючи за церемонією підняття українського прапора сьогодні, ми бачимо не просто державний символ. Синьо-жовте знамено – це уособлення слави багатьох поколінь, відвага нескорених, великі досягнення й відкриття талановитих, працьовитих і винахідливих… Але, найперше, це – любов до своєї землі, яка загоряється у молодих очах України з першими променями нового дня. Тож це не просто державне знамено, а наші пам'ять, повага, шана, наші найбільші цінності, які об’єднують українців по всьому світу.

Тому шануймо українське, підтримуймо один одного, творімо й розвиваймо Україну, яку прагнемо бачити завтра. Будьмо гідними спадкоємцями символу, що супроводжує нашу державу на шляху до незалежності.
Дозвольте привітати Вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я, віри в краще майбутнє української держави і Божого благословення в усіх починаннях.

З Днем Державного Прапора України, дорогі краяни!

Детальніше

До відома жителів міста щодо  дотації за наявні бджолосім’ї

Одним із напрямків державної підтримки є дотація суб’єктів господарювання та фізичних осіб за утримання бджолосімей. Для отримання цієї дотації власникам пасік необхідно до 1 жовтня поточного року подати документи до Рогатинської міської ради. Про умови її отримання - читайте у матеріалі.

Детальніше

31 серпня 2020р. - граничний термін подання заяв на списання сум заборгованості з єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що граничний термін подання фізичними особами – підприємцями та самозайнятими особами заяв на списання сум заборгованості з єдиного внеску - 31 серпня 2020 року.

Детальніше

COVID-19: як в ресторанах Прикарпаття дотримуються карантинних обмежень

Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на ранок 13 серпня на Івано-Франківщині  зафіксовано 138 нових хворих.

Детальніше

Про діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася дискусійна платформа за участі голів громад Прикарпаття та експертів на тему: «Діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади».

Детальніше

Робота розважальних закладів  та закладів  громадського харчування на особливому контролі

Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності.

Як відомо, з 03 серпня 2020 року згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

Детальніше

Стратегічний розвиток громад в умовах реформування місцевого самоврядування

Сьогодні, 5 серпня, Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки проєкту «ПРОМІС» та сприяння Івано-Франківської міської ради проведено захід, присвячений стратегічному розвитку громад в умовах реформування місцевого самоврядування. У заході взяли участь секретарі органів місцевого самоврядування Прикарпаття, зокрема і секретар Рогатинської міської ради Галина Богун. 

Детальніше

З Днем міста!

Дата: 01.08.2020, перегляди: 2396
З Днем міста!

Дорогі рогатинці!

Вітаю вас з Днем рідного міста. Міста, яке завжди буде своїм і щоразу відгукується у серці теплотою, хвилює й надихає.
Та усі досягнення, котрими славиться Рогатин нині, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших жителів. Тож сьогодні згадаймо з вдячністю тих земляків, котрі творили минуле нашого міста. Дякую також кожному рогатинцю за всі добрі справи, ідеї та прогресивні прагнення, які допомагають розвивати сучасне місто.
З нагоди свята бажаю нашій громаді єдності, любові та небайдужості до рідного Рогатина. Зичу снаги спільно творити місто майбутнього, яке йтиме в ногу з часом, яким пишатимуться та куди хотітимуть повертатись наші діти.
А кожній родині бажаю міцного здоров’я, миру у серцях, достатку, сімейного тепла, щасливої долі та Божого благословення!

Зі святом, Рогатин! З Днем міста, шановна громадо!

З повагою — міський голова Рогатина Сергій Насалик.

Детальніше

Від хороброго серця

Дата: 30.07.2020, перегляди: 1790
Від хороброго серця

Кілька днів він мандрував у військовому наплічнику з далекого куточка України. Звідти, де багрянцем здригається небосхил. І хоч холодний настрій війни досі в тих краях, він — це уособлення теплоти, вдячності й людяності, що іноді такі дозовані в наших мирних буднях.
Тож несподіваний «турист» долав сотні кілометрів у Рогатин. З нагоди Дня міста мав виконати доручену захисниками місію...

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада