Шановні громадяни!

Дата: 22.02.2021, перегляди: 60
Шановні громадяни!

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації щодо поширення COVID-19 (спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2) в Івано-Франківській області з 23.02.2021 р. Рогатинська міська рада тимчасово припиняє проведення особистих прийомів громадян.
Задля розв'язання невідкладних питань Ви можете звертатися з письмовим зверненням на електронну або поштову адреси: rohatyn.mr@gmail.com; 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Шевченка, 5.

Консультування громадян також буде здійснюватися працівниками Рогатинської міської ради через домофон.

Детальніше

У День рідної мови в Рогатині презентували книгу Орден Місяця

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. А що може бути кращим, ніж відзначити це свято «смакуючи» добірним друкованим українським словом?
У неділю таку «дегустацію» влаштувала патріотична молодь громади – місцеві пластуни, які виявили ініціативу запросити у Рогатин автора сучасного пригодницького чтива «Орден Місяця» Богдана Савлюка.

Детальніше

Століття людини-історії

Дата: 21.02.2021, перегляди: 138
Століття людини-історії

Тремтяча руця торкнулася клямки дверей, запрошуючи гостей у простору кімнату. А тим часом привітна блакить мудрих очей без слів розповіла – перед нами не проста людина, ціла історія, яку варто розповідати сучасним дітям.

І хоч роки змінили чимало в житті столітньої жительки нашої громади, вони досі не торкнулися її погляду. Світлого і глибокого, як її пам'ять, що наче документальний фільм, детально відроджує неймовірне минуле нашого краю.

Детальніше

Сергій НАСАЛИК: Села творять Рогатин, Рогатин – творить села

В інтерв’ю для газети «Галичини» голова Рогатинської територіальної громади Сергій НАСАЛИК розповів про свої управлінські секрети, візії щодо розвитку територій, виклики, які постали перед громадою, та рецепти щодо їх вирішення, ініціативу Дитячого парламенту, підкреслив, що освіта є найголовнішим чинником для зростання людини, тому, формуючи стратегію розвитку ТГ, зважатимуть на якість навчання, щоб і в місті, і в селах діти отримували однакову базу знань, мали рівні можливості розвиватися, а також наголосив на необхідності ухвалення нового закону про місцеве самоврядування з українською ідеологією місцевого самоуправління.

Детальніше

Рогатин РВ УДСНС повідомляє

Дата: 18.02.2021, перегляди: 53
Рогатин РВ УДСНС повідомляє

17 лютого о 17:23 до пункт зв’язку 16 державної пожежно-рятувальної частини м. Рогатин надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Рогатин, площа Роксолани. По прибутті на місце виклику було встановлено, що горить легковий автомобіль «Opel Vectra».
О 17:28 пожежу локалізовано, а о 17:29 ліквідовано. До гасіння пожежі залучено 6 чоловік особового складу та 1 одиниця спецтехніки. Причина пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Детальніше

МОЛОДЬ ГРОМАДИ НАВЧАЛИ ПИСАТИ ПРОЄКТИ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Що таке Дитячий громадський бюджет? Як правильно писати проєкт? Чи правильно сформульовано проблему, мету та ресурси?.. Відповіді на ці та інші запитання спробували дізнавалися сьогодні учасники Дитячого парламенту під час тренінгу «Підготовка проєктів для подання на грант». 

Детальніше

Шевченківські читання відбудуться в онлайн-форматі

Вже стало доброю традицією проводити у Рогатині  конкурс читців-декламаторів «Слово вічне - слово невмируще». Проте цьогоріч мистецький захід  набуде дещо іншого формату.

Зокрема, варто зазначити, що  конкурс розширить свої межі, адже долучитися до прочитання  духовно багатого слова можуть  не тільки школярі міста, а й усієї Рогатинської громади. Не стали каменем спотикання для конкурсу й карантинні обмеження, свою декламаторську майстерність молодь краю має нагоду продемонструвати, сидячи вдома. Цього року  конкурс читців стартує в онлайн-форматі.

Необхідно також зауважити, що таким мистецьким заходом жителі Рогатинської МТГ  вшановують дві важливі дати:  207-роковинам від дня народження Тараса Шевченка та 150-річчю з дня народження Лесі Українки, інформує сайт Рогатинської міської ради.

Тож як проходитиме захід? Про  умови та терміни подачі відео – читайте у статті.

 

Детальніше

КОМУ НЕОБХІДНО ЗАДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ ОТРИМАНІ В 2020 РОЦІ?

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що з 1 січня 2021 року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року. Деклараційна кампанія триватиме 4 місяці впродовж січня-квітня включно. Останнім днем подання декларації про майновий стан і доходи цього року буде 30 квітня 2021 року, а термін сплати задекларованих сум податків за цими деклараціями спливає 30-го липня.

Детальніше

СТАРТУВАЛА ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ 2021

Дата: 16.02.2021, перегляди: 68
СТАРТУВАЛА ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ 2021

Нагадуємо, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України). За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Детальніше

Як покупцю перевірити (чек), виданий програмним РРО

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з 1 серпня 2020 року платники податків при розрахунках зі споживачами поряд з традиційними касовими апаратами можуть застосовувати програмні РРО (ПРРО).

Крім багатьох зручностей, які отримали суб’єкти господарювання при використанні ПРРО, у них з’явилась можливість працювати з новітніми касовими апаратами як в реальному часі, так і офлайн.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 16.02.2021, перегляди: 57
Штормове попередження

16 лютого на високогір'ї  Iвано-Франкiвської області, 16-17 лютого на високогір'ї Закарпатської області та у горах Львівської області утримається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).  

Протягом доби 16-17 лютого на дорогах області та міста збережеться ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Вдень 17 лютого по області та місту очікується значний сніг, мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу. Протягом доби 17 лютого на дорогах області та міста збережеться ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Детальніше

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області інформує

В зв'зку із випаданням інтенсивних опадів у вигляді мокрого снігу САД в Івано-Франківській області вводить обмеження руху великовагового автотранспорту по автомобільній дорозі Н-09 Мукачево - Львів на ділянці м. Рогатин - границя Львівської області починаючи з 08-00год. 11.02.21р.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 15.02.2021, перегляди: 57
Штормове попередження

ПРОТОКОЛ № 1

 ЗАСІДАННЯ РОГАТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ  ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ І

 НАДЗВИЧАЙНИХ  СИТУАЦІЙ

від «14» лютого 2021 року

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада