Оперативна інформація

Дата: 03.03.2021, перегляди: 135
Оперативна інформація

              Оперативна інформація щодо стану надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну хворобу за 2020 рік  та з 1.01.21 року по 24.02.21 р.

Детальніше

Рогатинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Рогатинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в відділі інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю

Детальніше

Марка з портретним зображенням  академіка

Сьогодні в  історико-краєзнавчому музеї «Опілля»  відбулося  погашення поштової марки з портретним зображенням академіка Любомира Пирога. Урочисту імпрезу приурочили 90 ювілею нашого земляка.

Детальніше

26 лютого - День кримського спротиву

Дата: 26.02.2021, перегляди: 39
26 лютого - День кримського спротиву

Минуло сім років і ситуація на окупованому Росією українському півострові залишається напруженою: окупанти обрали тактику залякування і терору місцевого населення. Нині в Криму заборонена діяльність Меджлісу кримськотатарського народу. Хвиля за хвилею проходять репресії, обшуки і незаконні затримання. Країна-агресор цинічно нехтує основоположними правами і свободами людини та міжнародним правом. 

На сьогодні всі впливові міжнародні організації визнали окупацію й анексію півострова незаконними і засудили дії Росії. За цей час було ухвалено дев’ять резолюцій ООН щодо Криму... Крим – це Україна!

Детальніше

ФЛЕШМОБ до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Сьогодні - 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної поетеси, драматургині, культурної діячки.
Багато років радянська влада подавала нам геть іншу Лесю Українку – відшліфовану, з цензурою, неблизьку до нас «борчиню». Так знищувалася багатогранність образу Лесі.
Сьогодні ми маємо можливість зруйнувати ці стереотипи, продемонструвати нові грані Лариси Петрівни, глянути на неї вперше — без цензури. Відкриймо ж для себе іншу Лесю Українку. Як одну з перших українських модерністок з дуже прогресивними для свого часу поглядами.
Її твори написані у кращих європейських традиціях, залишаються сучасними і актуальними донині.
Тож вслухаймося в її філігранне пророче слово у виконанні депутаток Рогатинської міської ради.

Детальніше

МКІП запустив сайт «Леся Українка: 150 імен» з нагоди 150-річчя від дня народження видатної поетеси

Офіційний сайт ювілейного року мисткині створили МКІП та агенція Postmen. Він дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими Лесі Українці.

Детальніше

Фондсоціального страхування України Інформує

Терміни подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних і декретних роботодавцями.

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

Детальніше

Штормове попередження

Дата: 24.02.2021, перегляди: 53
Штормове попередження

У зв'язку з відлигою та підвищенням температури повітря 25 лютого у високогір'ї Закарпатської та  Івано-Франківської областей очікується значна сніголавинна небезпека(3 рівень).

У зв’язку з інтенсивною відлигою 25 - 26 лютого на рiчках області очiкується зміна гiдрологiчного режиму з поступовими пiдйомами рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м над рiвнями 24 лютого на 08.00 годину, в гiрськiй частині очiкується руйнування льодового покриву, льодохід, на окремих ділянках можливе утворення заторів льоду з різкими коливаннями рiвнiв води, без негативних наслiдкiв.

Детальніше

Профорієнтаційний урок для учнівської молоді

Задля формування навичок усвідомленого професійного вибору фахівець Рогатинської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ 24 лютого провела  профорієнтаційний онлайн-урок «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні» для учнів 9 класу Конюшківського ліцею.

Детальніше

Не знаєш як отримати державні послуги? Запитай в онлайн-гіда

Міністерство цифрової трансформації України запустило “Гід з державних послуг” – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше

Рогатин РВ УДСНС інформує

Дата: 23.02.2021, перегляди: 55
Рогатин РВ УДСНС інформує

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України інспектором Рогатинського районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області проводяться заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та з інвалідністю.
Так, 23 лютого 2021 року проведено позапланову перевірку стану техногенної і пожежної безпеки відділення стаціонарного догляду комунальної установи «Центр соціальних служб Рогатинської міської ради» розташованого в с. Данильче. В даному закладі наразі перебуває 21 людина, з них 5 лежачих.
В ході даного заходу особлива увага зверталась на відповідність діючим нормам та правилам шляхів евакуації з приміщень, стану електромережі, блискавкозахисту, забезпеченості справними первинними засобами пожежогасіння, наявністю систем пожежної сигналізації, проведення вогнезахисту дерев’яних елементів покрівель будівель тощо.

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада