Кубок - в команди села Долиняни

Дата: 13.03.2018, перегляди: 9
Кубок - в команди села Долиняни

У  Рогатині 4 березня відбувся довгоочікуваний фінал баскетбольного турніру в пам'ять Степана Матвіїва, Андрія Білоуса та Івана Югана. У боротьбі за третє місце зустрілись команди групи "Здоров'я" та Липівки. Із рахунком 33:20 перемогу святкували баскетболісти групи "Здоров'я".

Детальніше

Передплатити "Голос Опілля" можна впродовж  року

Як і кожного півріччя, днями ми підбили підсумки передплати районного часопису на поточний рік. Приємно відзначити той факт, що кількість передплатників "Голосу Опілля" на сьогодні, в доволі непростий для друкованих комунальних мас-медіа у процесі роздержавлення час, становить майже 3 тис. пр., що є доволі хорошим показником зацікавлення читачів районною газетою практично у всіх населених пунктах краю.

Детальніше

Міський бюджет зазнав змін

Дата: 06.03.2018, перегляди: 22
Міський бюджет зазнав змін

Вслід за виконавчим комітетом міськради звіт про виконання бюджету міста Рогатина за 2017 рік затвердила і чергова сесія Рогатинської міської ради, яка відбулась 23 лютого. Виступаючи перед депутатами, начальник відділу обліку і звітності Марія Гураль зазначила, що торік до бюджету міста надійшло 25 млн. 110.367,16 тис. грн.

Детальніше

Допомагатимуть тим, хто працює

Дата: 06.03.2018, перегляди: 20
Допомагатимуть тим, хто працює

Якою є ефективність використання в районі коштів обласного бюджету, як реалізовують проекти-переможці обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, на яких місцевих об’єктах соціальної інфраструктури обласній владі необхідно підставити плече - такими були основні цілі поїздки на Рогатинщину голови обласної ради Олександра Сича разом із своїм першим заступником Василем Гладієм, що відбулася 22 лютого за участі голови районної ради Романа Гринишина, голови райдержадміністрації Петра Білінського, міського голови Рогатина Сергія Насалика, депутатів обласної ради Ігоря Триніва та Богдана Дідика.

Детальніше

Турнір пам’яті Героїв

Дата: 26.02.2018, перегляди: 18
Турнір пам’яті Героїв

Баскетбольний турнір, присвячений пам'яті полеглого в Афганістані Степана Матвіїва з Вербилівців,  проводять в Рогатині вже більше трьох десятиліть. Не одне покоління баскетболістів району змагалося за почесний кубок ім. Степана Матвіїва. На жаль, історичні події сучасної України вносять свої корективи, додаючи у список Героїв нові імена. Тому традиційний баскетбольний турнір тепер проводять не тільки в пам'ять Степана Матвіїва, а й полеглих воїнів АТО Андрія Білоуса та Івана Югана.

Детальніше

Поклонились могилам афганців

Дата: 26.02.2018, перегляди: 20
Поклонились могилам афганців

Щоразу  15 лютого повертає нас думками до далекого 1989-го, коли закінчилася десятилітня афганська війна. За доброю християнською традицією члени районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, яку очолює Андрій Рибій, разом з представниками державної влади району та органів місцевого самоврядування кожного року поклоняються могилам загиблих та померлих воїнів-афганців в населених пунктах нашого краю, складаючи молитви за упокій їхніх душ у небесах Вічності.

Детальніше

…І сотня душ злетіла в небо

Дата: 26.02.2018, перегляди: 18
…І сотня душ злетіла в небо

Чотири роки тому в книзі історії країни було вписано ще одну трагічну і героїчну, водночас, історичну подію - кращі сини України на столичному Майдані поклали життя за право вільного вибору свого майбутнього. І сотня душ злетіла в небо… Народ пам'ятає своїх Героїв. Чотири роки тому рогатинці теж стояли на Майдані - як на столичному, так і на вулицях рідних міст, підтримуючи Революцію гідності.

Детальніше

Хто має право зрізувати трухляві дерева

Двадцятиметровий багаторічний ясен на вулиці Незалежності в Рогатині не один рік наводить жах на мешканців цього житлового масиву, особливо, під час негоди. Дерево-велетень будь-якої миті може впасти як на лінію електропередачі, так і на сам будинок. Жителька вулиці п. Ганна Третяк, яка так вчасно нагодилася на час роботи комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території м. Рогатина, запевняє: дерево давно пора зрізати, бо люди бояться ходити вулицею.

Детальніше

"Не буває дороги до храму, якщо храму немає в душі"

Минулої неділі в Рогатині відбувся концерт  одного з найвідоміших закарпатських митців сцени, композитора, народного артиста України, єдиного в Україні володаря двох "Золотих дисків" Степана Гіги. Зала Рогатинського державного агроколеджу була заповнена  охочими насолодитись українською музикою та мистецтвом відомого співака.

Детальніше

Комісія назвала переможців

Дата: 12.02.2018, перегляди: 30
Комісія назвала переможців

Під завісу року Рогатинська міська рада проводила конкурс на "Краще новорічне оформлення" фасадів установ, організацій, житлових будинків, вітрин крамниць, вікон та балконів багатоповерхівок.  Конкурсна комісія пильно слідкувала за всіма незвичайними і яскравими новорічно-різдвяними прикрасами міста, щоби визначити переможців.

Детальніше

Підписати декларацію з сімейним лікарем потрібно вже сьогодні

Серед питань порядку денного чергового засідання колегії райдержадміністрації найжвавішим виявилося обговорення  невідкладних заходів щодо здійснення медичної реформи в районі. Голова райдержадміністрації змінив звиклий формат доповіді на більш сучасний, який дав змогу зробити її динамічною і максимально насиченою, не перевантаженою зайвою інформацією. У заздалегідь підготованій спільно з медиками презентації Петро Білінський  конкретно і чітко розповів про впровадження медичної реформи:

Детальніше

Які тарифи діють з 1 лютого

Дата: 12.02.2018, перегляди: 32
Які тарифи діють з 1 лютого

Бюджет Рогатина за 2017 рік виконано на 104 % - про це йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. 24 млн. 723 тис.616 грн., за словами начальника відділу обліку і звітності міськради Марії Гураль використали на реа­лізацію понад трьох десятків міських цільових програм, покликаних сприяти соціально-економічному та культурному розвитку міста.

Детальніше

Рогатин матиме достойний пам’ятник Кобзареві

Кількадесятилітня епопея зі встановлення пам'ятника Шевченкові в Рогатині нарешті підходить до завершення. Як заявив міський голова Сергій Насалик, наймовірніше цьогоріч місто матиме пам'ятник Кобзарю. Торік у листопаді міська рада ухвалила рішення про проведення  архітектурного закритого бліц-конкурсу на визначення кращої архітектурно-планувальної концепції реконструкції скверу на вулиці Шашкевича під встановлення пам'ятника Шевченку.

Детальніше

Хто і які пільги отримає в місті

Дата: 05.02.2018, перегляди: 31
Хто і які пільги отримає в місті

Низку питань, що стосуються комунального господарства Рогатина, ухвалила 29 сесія міської ради, що відбулася 25 січня. Перш за все, де­путати затвердили Положення про дольову участь співвласників у поточ­ному та капітальному ремонтах житлових будинків м.Рогатина, яким, окрім загальних положень, визначено механізм участі співвласників у поточному ремонті, повноваження загальних зборів співвласників, порядок відбору багатоквартирних будинків до списку капітального ремонту житлових будинків з дольовою участю, а також затверджено зразки відповідних документів.

Детальніше

Медична реформа: необхідна командна робота

  В Івано-Франківську відбувся "круглий стіл" "Реформа первинної ланки медицини - підвищення якості та доступності медичного обслуговування в умовах ОТГ", участь в якому взяли голова райдержадміністрації Петро Білінськийта заступник міського голови Рогатина Микола Шинкар.

Детальніше

Національний символ самопожертви

Дата: 05.02.2018, перегляди: 24
Національний символ самопожертви

Кров на снігу, Як взір на полотні, Немов, розсипав хтось доспілі вишні. Кров на снігу... Студенти запальні, В їх ясні очі загляда Всевишній. Кров на снігу... “За що?- пита Господь,- Ви душу й тіло віддали Вкраїні?". Кров на снігу... “Бо ми є плоті плоть Своєї матері. Ми з нею до загину".

Детальніше

Хто має платити за земельну документацію

Останнім часом серед спільноти учасників бойових дій в зоні АТО-мешканців району поширювалися чутки, що нібито Рогатинська міська рада окремим атовцям виділяє кошти для виготовлення ними документації на отримані в місті земельні ділянки під забудову. Невизначена ситуація навколо цього питання, закономірно, породила негативний резонанс. Та чи є достовірною така інформація вирішив з’ясувати "Голос Опілля".

Детальніше

Для підтримки наших бійців

Дата: 29.01.2018, перегляди: 32
Для підтримки наших бійців

Днями в районі організовано збір чергової партії допомоги нашим бійцям в зону АТО. Завдяки фінансовій підтримці людей доброї волі: Сергія Насалика, Петра Білінського, Романа Гринишина, Івана Білоуса, Ігоря Бечкала, Володимира Кучера та Ігоря Гриська придбано необхідні нашим захисникам продукти харчування та передано місцевим волонтерам для подальшого відправлення за призначенням. 

Детальніше

Конкурс на управителя будинку

Дата: 23.01.2018, перегляди: 36
Конкурс на управителя будинку

Рогатинська міська рада робить перші кроки до демонополізації на ринку житлово-комунальних послуг - про це йшлося на першому в цьому році засіданні  виконавчого комітету міськради. Орган місцевого самоврядування має на меті провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Рогатині. 

Детальніше

Спільний алгоритм дій задля результату

Уже стало доброю практикою в роботі депутата обласної ради Ігоря Триніва систематично проводити зустрічі з очільниками громад виборчого округу, під час яких обговорювати невідкладні для вирішення проблеми та напрацьовувати спільний план дій. От і початок нинішнього року не став винятком у цьому алгоритмі, базованому на принципах взаємної довіри та підтримки.

Детальніше

Спортивне свято від влади міста

Дата: 03.01.2018, перегляди: 56
Спортивне свято від влади міста

Впродовж усього року в Рогатині тривала міська спартакіада з шести видів спорту серед колективів і організацій, запроваджена міською радою. У спортивних іграх взяли участь 10 команд. І звісно, як і в кожних змаганнях, тут були переможці й переможені. Для кращих у більярді, шахах, настільному тенісі, стрільбі, футболі, волейболі влада міста організувала велике спортивне свято з врученням кубків та грамот.

Детальніше

Працювати на спільний результат для громади

Міський бюджет Рогатина на 2018-ий, як і в цьому році, збалансований, тобто його доходи у наступному році відповідатимуть прогнозованим витратам із міської скарбниці. За словами міського голови Рогатина Сергія Насалика під час 28 сесії міськради, що відбулася 21 грудня, за доходами на одного мешканця ми значно випереджуємо наших сусідів. І це означає, що у Рогатині сформовано та підтримується прозоре бюджетоутворювальне середовище.

Детальніше

Він міг би стати ідеальним  головою Верховної Ради

Під завісу 2017-го Україна відзначала ще одну пам'ятну дату - 80-річчя з дня народження політика, публіциста, громадського діяча, політв’язня, багаторічного лідера Народного Руху України В'ячеслава Чорновола. 

Детальніше

Кожна з них достойна високого звання

Дата: 18.12.2017, перегляди: 59
Кожна з них достойна високого звання

Для участі у конкурсі "Людина року-2017" в номінації "Медик року" центральна районна лікарня висунула трьох претендентів. Заступник головного лікаря ЦРЛ Оксана Кліщ каже: "Всі наші номінанти працюють в Рогатинській лікарні більше 30-ти років. Марія Антонівна Рибак є дільничним терапевтом поліклініки. Думаю, що на її дільниці немає жодної оселі, в яку б вона не навідалася. Кожен пацієнт знає її. Усім вона дає добрі поради, кожного запитає про стан здоров'я, своїми словами підтримки вселяє надію, що здоров'я - найбільший скарб. Богдана Гудзенко очолює кардіологічне відділення. Кардіологія - це один з найважчих розділів роботи в професії лікаря. Пацієнти завжди з вдячністю згадують про Богдану Миколаївну. На її руках не одне врятоване життя”. 

Детальніше

Хто стане комунальником року?

Дата: 18.12.2017, перегляди: 59
Хто стане комунальником року?

Рогатин виходить на фінішну пряму у щорічному міському конкурсі "Людина року- 2017". Уже подано кандидатів на це почесне звання у 13-ти різних номінаціях.

Міські комунальні підприємства висунули двох представників у номінацію "Комунальник року".

Детальніше

Військово-патріотичне виховання молоді

Розширені збори міського осередку Спілки офіцерів України, що відбулися нещодавно, розпочали виконанням Державного Гімну та вшануванням хвилиною мовчання тих, хто відійшов у Вічність: колишнього голови первинної організації РО СОУ с.Васючин Василя Левицького, воїнів АТО Андрія Білоуса та Івана Югана, які в боях віддали життя за Україну. 

Детальніше

Подяка й шана за працю

Дата: 18.12.2017, перегляди: 52
Подяка й шана за працю

Незабутнім та хвилюючим стало відзначення Дня місцевого самоврядування на районному рівні, що відбулося минулого тижня в залі школи естетичного виховання учнів. На нього виконавчий апарат районної ради запросив голів районних рад усіх скликань, керівників та працівників органів місцевого самоврядування Рогатинщини, депутатів місцевих рад та громадськість краю.

Детальніше

За мир в Україні

Дата: 18.12.2017, перегляди: 38
За мир в Україні

Цьогорічний, 16-ий за ліком, районний фестиваль духовної пісні мав символічну назву "Ангели миру". І це невипадково, адже в усіх нас, небайдужих українців, на устах щоденна молитва за оборонців рідної країни, за те, щоби путінська агресія на східних рубежах врешті припинилася і сини повернулися до своїх матерів, а чоловіки зігріли в таких довгожданих теплих обіймах коханих дружин, поцілували наймиліших серцю дітей…

Детальніше