Морозіцький Петро Родіонович

Дата: 16.11.2015, перегляди: 2318
Морозіцький Петро Родіонович

Морозіцький П.Р

вул.Галицька 115-123

Звернення до депутатів

Звернення #52 | 03.02.2016 | публнічне

Шановні панове депутати! Вами опублікрвано в г-ті "Голос Опілля" №2.за 23 .01.2016 р. проект "Правил Благоустрою ...". Нажаль в ньому пропущені такі обєкти як кладовища (в т.ч. прицерковні). Невідомо хто буде ними опікуватися та відповідати за їх стан. Подруге - сьогодні 3.02.ц.р. Вам підпорядковані працівники у міському парку, який знаходиться біля лікарні, палять хмиз. На моє зауваження, що дані дії заборонені чинним Законодавством - вони відповіли що їм так приказали. Отож якщо підпорядковані Вам організації сміють порушувати чинне Законодавство - то тоді хтож буде дотримуватися прийнятих Вами правил ??? Тому слід ще раз (попереднім "мером" попереджено дирекцію будинкоуправління та організацію по благоустрою!)попередити їх про відповідальність щодо дотримання чинного Правила благоустрою та санітарного утримання території м.Рогатина".

Олег Бойкевич
Відповідь:

Проект Правил благоустрою буде винесено на громадське обговорення. Просимо слідкувати за оголошеннями. Керівників комунальних підприємств попереждено про неприпустимість порушень чинного законодавства з питань благоустрою. З повагою Петро Морозіцький.

Петро Морозіцький
Звернення #53 | 07.02.2016 | публнічне

В будинку 119 по вулиці Галицькій вже дуже довгий час в підвалі немає світла. Прошу посприяти в вирішенні даного питання.

Ганна Приплоцька
Відповідь:

Шановна пані Ганно на Ваше звернення повідомляємо про те, що відсутність електропостачання підвалу викликана виходом з ладу трансформатора. Після його ремонту електропостачання буде відновлено. Орієнтовний термін виконання робіт 20 днів. З повагою Петро Морозіцький.

Петро Морозіцький
Звернення #66 | 28.02.2016 | публнічне

В підвалі відновлено електропостачання. Дякую!!! Дуже приємно, коли виконуєте обіцяне.

Ганна Приплоцька
Ім'я
Прізвище
Адреса
Телефон
E-Mail
Тип звернення
Повідомлення
  Усі поля обов'язкові до заповнення.