Підтримка учасників АТО

Дата: 01.08.2017, перегляди: 112
Підтримка учасників АТО

Розпочнеться цей святковий для рогатинців, мешканців краю та гостей день літургіями в храмах, відтак у залі районного будинку культури відбу­дуться урочисті збори. Після­обідньої пори на учасників свята чекає цікава 7-годинна концертна програма. Під час її підготовки міська рада старалася максимально враху­вати уподобання людей різного віку - від наймолодших до найстарших. Кульмінацією відпо­чинкової худож­ньої програми стане виступ відомої української співачки Лами.

На місці проведення заходів пра­цю­ватимуть заклади торгівлі та харчування, зацікавленим традиційно пропонуватимуть різноманітну суве­нірну продукцію тощо.

Іншим рішенням виконавчого комітету взято на першочерговий квартирний облік одного учасника бойових дій в зоні АТО, 8 громадян цієї пільгової категорії - жителів м.Рогатина, сіл Верхня Липиця, Чесники, Руда, Пуків, Стратин взято на облік для виділення земельних ділянок під будівництво інди­віду­ального житла.

Після скрупульозного розгляду комісією міськради з надання одно­разових грошових допомог усіх 42 заяв громадян з проханням фінансово допомогти в тих чи інших скрутних ситуаціях, беручи до уваги протокол цієї комісії, виконавчий комітет вирі­шив виділити грошові допомоги потребуючим на загальну суму 53100 грн., із них 7 учасникам війни на Сході країни.

 

Олена КУЛИНЧАК.