Інформація щодо умов проходження служби за контрактом та вимог до кандидатів

Дата: 01.08.2017, перегляди: 543
Інформація щодо умов проходження служби за контрактом та вимог до кандидатів

На виконаннях Протокольного доручення Президента України від 08 жовтня 2015 року я» 1-1/873 та відповідно до п.6 статті 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» Рогатинським районним військовим комісаріатом проводяться підготовчі заходи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом для комплектування військових частин Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються:

>      громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

>      військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

>      військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

>      військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

У зв’язку з вищевикладеним просимо проінформувати населення про умови проходження служби за контрактом та вимоги до кандидатів. У разі наявності кандидатів просимо організувати взаємодію з військовим комісаріатом.