Символ із чорнобривців, нові тротуари і дорожнє покриття

Дата: 25.07.2017, перегляди: 168
Символ із чорнобривців,   нові тротуари і дорожнє покриття

Минулого тижня пра­цівники міської ради та кому­нального підприємства "Благо­устрій-Р" обабіч центральної  вулиці Галицької, навпроти скульптури Богородиці, облаштували квіткову клумбу у вигляді герба міста Рок­солани. Прикметно, що роги оленя та букву "Р" на ньому "намалювали"  чорнобривцевими барвами - такими простими і дорогими серцю квітами, здавна віднесеними українцями до числа рослинних символів, як уособлення краси нашої країни, духовного багатства її народу та свідчення любові до рідної землі. А тло для герба створили зі сальвії - не менш відомої господині багатьох квітників: ця декоративна рослина своїм сизим, м’яким на дотик листям разом з кучерявими голівками чорнобривців створює чудову візитівку древнього міста.

 

У цій частині вул.Галицької  на тро­туарі прокладуть бруківку, як це вже зробили на протилежному її боці, та вста­новлять світильники. Роботи заплановано завершити впродовж 10 днів, а загалом із опоряджувальними заходами щодо благо­устрою тут мають повністю справитися до Дня міста. У міській раді наголошують: жодних грошей інвесторів чи будь-яких інших зі сторони у розвиток Рогатина сьогодні не вкла­дається. Це виключно кошти міського бюджету та фінанси, спрямовані зу­силлями міського голови Сергія Насалика з Державного фонду регіонального розвитку,  за рахунок яких цього року покладуть нове ас­фальт­не покриття на вулицях Фортечній, Телев’яка, Січових стрільців та Ко­цюбинського.

 

На вулиці Фортечній, після встановлення нового во­до­проводу, проводять до­рожні роботи. У вівторок працівники філії "Рога­тинська ДЕД" викладали бор­дюри. Від­так візь­му­ться облаш­то­вувати нові тро­туари та сте­лити ас­фальт­­. За сло­вами дорож­нього майстра Ми­хайла Третяка, наскільки швид­ко справ­­­ляться з постав­леними завданнями - зале­жить, переду­сім,  від постачання необ­хід­ними для роботи мате­ріалами. Самі ж робітники стараються працювати на со­вість.

Олена КУЛИНЧАК.