Привітання для журналістів

Дата: 07.06.2017, перегляди: 176
Привітання для журналістів

6 червня  в адмінбудинку РДА  відбулася святкова зустріч із працівниками місцевих засобів масової інформації з нагоди їхнього професійного свята.

Міський голова Сергій Насалик та секретар міської ради Галина Богун  разом з головами РДА Петром Білінським та районної ради Романом  Гринишиним вшанували ветеранів  журналістської справи  та  працівників місцевих засобів масової інформації . Спільні  грамоти  голови райдержадміністрації та голови районної ради, подяки   міського голови отримали  колективи редакції Рогатинської міськрайонної газети «Голос Опілля» та громадського інтернет-телебачення « New town», Воробець П.М.,Кубарич Д.Й.,Верешко Г.Я.,Білоус Н.С.,Климців О.Ф., Чолій М.В. Ветерани  журналістської справи  були ще й відзначені грошовою премією міського голови.

    Зустріч відбулася в теплій невимушеній атмосфері, мова йшла про тісну співпрацю всіх гілок влади, про пристрасне слово журналіста, яке  не просто піднімає дух, зцілює у людях віру, вселяє надію – є  неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.