Вірити в себе й завтрашній день

Дата: 10.04.2017, перегляди: 147
Вірити в себе й завтрашній день

Спершу нас відвідав міський голова Рогатина Сергій Насалик та вручив спеціально виготовлені значки з емблемою, за якою можна зрозуміти, що ми учениці цієї Школи (на фото Д.Падучака вверху). Очіль­ник міста заз­начив: йому вельми цікаво дізнатися, як прохо­дять наші теоретичні та практичні заняття, які враження та користь залишають після їх від­відувань. Тож Сергій Степанович не оминає увагою  відеосюжети  Рога­тин­ського інтер­нет-теле­бачен­ня про життя Шко­ли  і щоденникові записи май­­­бутніх шля­хет­них українок, що їх пуб­лікує газета "Голос Опілля". Міський го­лова побажав нам нових цікавих відкриттів під час навчання, творчої наснаги, пам’ятних зуст­­річей з неор­динар­ними людьми, якими так славиться опільсь­кий край, і, зокрема, місто Роксолани.

Згодом до нас за­вітали лікарі цент­ральної ра­йон­ної лі­кар­ні. Вони роз­повіли про гі­гієну жінки, сто­сунки з чоло­віком, на­родження та дог­ляд за ди­тиною. Такі теми є особ­ливо актуаль­ними, адже зовсім скоро підемо у до­росле, само­стійне життя і без базових знань у цій сфері буде дуже важко.

Та найбільш захопливо пройшла зустріч із ліка­рем-косметологом, над­звичайно творчою, епатаж­ною, розумною дівчиною Соломією Дубчак, котра розказала про догляд за обличчям, дала ефективні рецепти масок для бо­роть­би з недоліками проблемної шкіри, заторкнула й тему пра­вильного харчування,  ознайомила нас із психо­соматикою. Мовець ді­лилася цінною  і пізнавальною для кожного  інфор­мацією про любов до себе, заз­начивши, що найкращий відпо­чинок для тіла і душі - це пере­бування на самоті в кімнаті з зап­нутими шторами і з власними дум­ками. Наприкінці за­няття Соломійка продемонструвала, як правильно робити денний та вечірній макіяж, при цьому читаючи вірші Ліни Костенко (на фото внизу).

Отже, з впевненістю можу сказати, що день пройшов вдало. А на завер­шення своїх нотаток  хочеться на­вес­ти слова німецького співака Білла Каулітца, які можуть стати життєвим кредо кожної людини: "Що б не сталося - вір у себе, вір у життя, вір у завтрашній день, вір у все, що ти робиш, завжди!". Я - вірю. Повірте й ви.

Ілона ПІДГАЙНА. 

 

 

Прикріплені фото
unnamed (1).jpg unnamed (2).jpg