Потрібні фахівці будівельної справи

Дата: 10.04.2017, перегляди: 139
Потрібні фахівці будівельної справи

Принаймні, місь­кий комбінат ко­мунальних під­приємств сьо­годні пропонує ро­боту штукатурам, мулярам, пли­точ­ни­кам, малярам та га­рантує їм офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом, конкурентні на ринку заробітні плати. Правда, спе­ціаліст має бути ши­рокого профілю, тоб­то вміти не лише шту­­­­катурити, а й шпак­­­­лювати, фар­бу­вати та ін.

Минув рік, як це комунальне під­приємство в Рогатині за сприяння міської ради відновило свою роботу. З жовтня його очолює Роман Федик, який, незважаючи на свій молодий вік,  має вже немалий досвід роботи в галузі,  адже, як сам зізнався в розмові з нами, пов’язаний з будівельною справою ще від шкільних років. Нині в колективі під його ке­рівництвом трудяться 9 чоловік.

У час приготування до Великодня працівники ККП стараються якнайкраще оновити наше місто, надати йому привабливості. Так, комунальники вже пофарбували лавочки та стопи під ліхтарі на центральній площі та біля скульптури Богородиці, огорожу у сквері біля пам’ятника Борцям за волю України. Також оновили елементи огорожі при в’їзді  на територію комунальних під­приємств міста, перештукатуривши муровані стовпчики, і відремонтували приміщення чергового.  У ці дні прово­дили заміну старих парапетів на площі Роксолани та встановлювали нові на вулиці Галицькій (біля костелу). Три балкони  будинку над магазином "Спо­куса", відремонтовані робітниками підприємства, тепер вже не псують обличчя центральної частини міста, а мають належний естетичний вигляд. У риштуванні сьогодні й будівля музею "Опілля", де триває фарбування стін.

"Разом із Рогатинським бу­динко­управлінням ми виконуємо роботи відповідно до Програми ремонту житлового та не­жит­лового фондів м.Рогатина, облаш­тування прибудинкових територій житлового фонду, затвердженої міською радою у березні цього року", - зауважує Роман Михай­лович.-Тож проводитимемо й надалі ремонти фасадів будівель, під’їздів, облаштування дитячих майданчиків, відмосток і багато іншого". Директор КП запрошує мешканців району, котрі розу­міються в будівництві та ре­монтах, йти працювати до них. Роз­цінки за виконані роботи у комбінаті комунальних підприємств відпові­дають  державним стандартам, і коли їх порівняти з тими, що платить, приміром, господар за проведений у його будинку чи квартирі ремонт, то практично не від­різ­ня­ються. До того ж, зайняті тут пра­цівники не сезонно, а цілий рік. Для зацікавлених цією інформацією гро­мадян повідомляємо номер телефону для контактів 0684825394.

 

Ольга КОНОПАДА.

 

 

Прикріплені фото
unnamed.jpg unnamed (3).jpg