Зупинимо торгівлю людьми

Дата: 11.11.2020, перегляди: 47
Зупинимо торгівлю людьми
  Торгівля людьми вважається сучасною формою рабства і розглядається як злочин, що карається законом. Світова спільнота б'є на сполох і старається активно боротися з цим явищем, та, на жаль, проблема заливається гострою й досі.
   Отож, працюючи з молоддю, працівники поліції, соціальних служб, міської варти стараються якомога більше інформувати юне покоління стосовно цієї теми. Зокрема, у Плані дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у м. Рогатині на 2020 - 2021 роки передбачено низку просвітницько-інформаційних заходів,  головним акцентом яких є дотримання прав дитини.
   Одна із таких лекцій відбувся сьогодні для студентів Рогатинського державного аграрного коледжу. Проводили інформаційно-просвітницький захід працівники КО «Рогатинська «Міська варта» та Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Лектори ознайомили присутніх з формами торгівлі людьми, надали поради інформаційного змісту, які б допомогли не стати жертвами злочинного бізнесу у майбутньому.

 

 
Прикріплені фото
зображення_viber_2020-11-11_14-37-55.png зображення_viber_2020-11-11_14-38-29.png