Один зі скверів міста "помолодів" зеленню

Дата: 04.11.2020, перегляди: 234
Один зі скверів міста "помолодів" зеленню

Останній місяць осені завершує приготування до зимових приморозків, встеляючи землю багряним листом. І хоч навколо снує яскрава жовтогаряча ідилія, та сьогодні все ж один зі скверів Рогатина дивував перехожих молодою зеленню. 

Засукавши рукави, дев'ять пластунів разом із працівниками КП «Благоустрій-Р» трудилися  неподалік костелу св. Анни, оновлюючи його красивими туями.

Під час  екологічної акції «Посади дерево» у сквері на вулиці Шевченка було висаджено понад десяток декоративних деревець.

Варто також зазначити, що така акція проходила  у  нашому місті в рамках впровадження Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у м. Рогатині на 2020 - 2021 роки.

Довідково:

   Над здобуттям статусу дружніх до дітей громад муніципалітети працюють у рамках однойменної ініціативи ЮНІСЕФ - “Громада, дружня до дітей та молоді”. Це міжнародна ініціатива, до якої приєдналось понад 3000 муніципалітетів, у тому числі 34 з України.

  У липні 2019 Рогатин підписав Меморандуму про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді». А цьогоріч, напередодні Дня молоді, отримав відзнаку кандидата на статус «Громади, дружньої до дітей та молоді».

   Отож, наблизившись на версту до своєї мрії, рогатинська громада продовжує впроваджувати план дій для покращення життя дітей та молоді, щоб невдовзі «перевтілитись» у сучасний креативний куточок,  безпечний та комфортний для  молодого покоління. 

 

Прикріплені фото
DSC_0625.png DSC_0618.png
DSC_0622.png DSC_0630.png
DSC_0633.png DSC_0639.png
DSC_0643.png DSC_0652.png
DSC_0664.png