Юні майстри малої ракетки здобули 4 медалі на Чемпіонаті України

Дата: 27.10.2020, перегляди: 109
Юні майстри малої ракетки здобули 4 медалі  на Чемпіонаті України

З 15 - 18 жовтня в м. Олександрія (Кропивницька обл.) проходив Чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2010 р.н  та молодших. У складі команди Івано-Франківської області взяли участь вихованці Рогатинської СДЮСШОР. Так, в командному розряді серед дівчат Пукало Тетяна, Семенька Віталіна (тренери Верб’яний З.М., Сенишин Б.Б) і Оглоб’як Катерина (м.Богородчани) зуміли вибороти золоті медалі, перемігши в фінальній зустрічі своїх однолітків з Черкаської обл. – 3:2.

У складі чоловічої збірної команди області виступав вихованець Рогатинської СДЮСШОР Антоняк Олег (тренери Верб’яний З.М., Сенишин Б.Б.), який, не програвши жодної зустрічі, допоміг здобути срібні медалі командного розряду.

В особистому розряді серед мінікадеток Пукало Тетяна поступилася тільки у фінальній зустрічі своїй суперниці з Львівської обл.(1:3). У підсумку срібна медаль особистого розрядку серед дівчат. Семенька Віталіна за вихід у фінал поступилась своїй землячці Пукало Тетяні та продовжила боротись з бронзову нагороду чемпіонату, однак в зустрічі за третє місце програла учасниці з Миколаївської обл., у підсумку 4 особисте місце. Також вдалим виступом в особистому розряді відзначився Антоняк Олег. Слід відзначити, що призери та переможці особистого розряду були нагороджені медалями, грамотами, цінними призами та грошовими преміями.

Дирекція та тренерський колектив вітає вихованців та тренерів з вдалим виступом на Чемпіонаті України та бажає успіху і перемог в подальших турнірах та змаганнях.

Віктор Бичинський, заступник директора з навчально-тренувальної роботи.