Додаток 35 - 44 до постанови Рогатинської МТВК від 09 жовтня 2020 року № 12

Дата: 14.10.2020, перегляди: 60

Додаток  35

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Конюшківська ДВК 260578

Голова комісії  Пархуць Володимир Дмитрович- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Заступник голови комісії Тиха Оксана Дмитрівна  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії   Дарміць Мар’яна Ігорівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»

Члени комісії:

Бандура Богдан Андрійович - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Брик Ірина Петрівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Британ Віталій Іванович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Вівсяник Наталія Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Михайлик Ірина Степанівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Різник Тетяна Романівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Рій Іванна Іванівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Скорохода Святослав Павлович - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Сорочинська Галина Богданівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Струк Галина Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Шимановський Борис Африканович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Яніцький Олег Ігорович  - Рогатинська районна організація Народного Руху України

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

                                                                                                  Додаток  36

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

                                                                                           від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Березівська ДВК 260579

Голова комісії  Кузів Юлія Любомирівна  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії Ярославська Ганна Іванівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Секретар комісії  Кохман Йосип Миронович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Члени комісії:

Білецька Галина Йосипівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Турчин Марія Володимирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Хома Ірина Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

  

 

Додаток  37

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Лучинецька ДВК 260582

Голова комісії  Назар Катерина Миколаївна  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії   Дубік Оксана Володимирівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Секретар комісії - Пархуць Любов Миколаївна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Члени комісії:

Бардашевська Світлана Іванівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Бучій Віталій Ігорович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Галуга Володимир Миколайович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Галуга Любомир Володимирович - Рогатинська районна організація Народного Руху України;

Кіларова Марія Михайлівна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Кіндрат Катерина Миколаївна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

Ковба Галина Іванівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Когут Оксана Володимирівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Новак Надія Іванівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Підхомний Василь Миколайович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Тарган Марія Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Урсу Ірина Василівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

 

                                                                                                                                    Додаток  38

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

 

Обельницька ДВК 260583

Голова комісії  Дуда Дмитро Михайлович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Заступник голови комісії  Кучер Любов Михайлівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Секретар комісії  Островська Надія Богданівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Члени комісії:

Бучій Ірина Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Горин Зиновій Юркович- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

Димкар Андрій Іванович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Копець Світлана Іванівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кубарич Роман Петрович - Рогатинська районна організація Народного Руху України;

Меренько Марія Михайлівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Михайлик Руслана Дмитрівна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

П’єрнак Зоряна Володимирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

П’єрнак Марія Степанівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

                                                                                                        

                                                                                                                                    Додаток  39

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

ДВК 260584  с. Нижня Липиця, с-ще Вигода

Голова комісії  Скобель Ольга Михайлівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика; 

Заступник голови комісії Людкевич Олександра Вікторівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Секретар комісії  Коваль Марія Михайлівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії:

Відчиста Світлана Романівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Жирий Наталія Миронівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

 Жирій Олександра Василівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

 Іжицький Микола Миколайович - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

 Лотоцька Іванна Йосипівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

 Непорадний Василь Степанович  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Петрик Степанія Володимирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Синоверська Світлана  Ярославівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Скобель Марія Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Стецька Ганна Володимирівна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Червоняк Марина Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

Додаток  40

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

ДВК 260585  с.Підвиння,  с-ще Лісова

 

Голова комісії  Хміль Марія Олегівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії- Круп’як Леся Ярославівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Секретар комісії - Бамбуровська Любов Богданівна - Рогатинська районна організація Української  Партії

Члени комісії:

Бацвін Наталя Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Гриник Марія Антонівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

Кобрин Ірина Ігорівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Ковальова Віра Віталіївна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Ковальова Галина Омелянівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Котлярська Оксана Станіславівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Мартишин Марія Любомирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Нитчин Ірина Володимирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Семенюк Світлана Олександрівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Тихоступ Ганна Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кривень Ірина Іванівна  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

                             Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

                                                                                                                                    Додаток  41

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Кутецька ДВК 260586

Голова комісії  Хома Володимир Йосипович  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії Вергун Уляна Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Секретар комісії  Кілестин Ганна Михайлівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

Члени комісії:

Деркач Галина Іванівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Железняков Ігор Володимирович - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Бартків Оксана Петрівна- ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Пшеницька Віра Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Паскур Галина Василівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Белегай Оксана Богданівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Грабовецька Ірина Володимирівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Хомин Леся Романівна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Шулик Наталія Мирославівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Качало Оксана Тарасівна - за поданням кандидата за посаду міського голови С.Насалика

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

Додаток  42

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Перенівська ДВК 260587

Голова комісії  Сас Світлана Михайлівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії Качало Іван Васильович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Секретар комісії  Пакула Вікторія Олександрівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Члени комісії:

Васильців Ольга Дмитрівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Задорецький Богдан Іванович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

 Магорівська Галина Володимирівна - - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

 

 

Додаток  43

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Підгородська ДВК 260588

Голова комісії   Шеремета Ірина Степанівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Заступник голови комісії  Романів Світлана Андріївна  - Рогатинська районна організація Народного Руху України;

Секретар комісії Козар Ольга Іванівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії:

Боянівська Ірина Любомирівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Прийма Ганна Володимирівна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Сенів Олександр Вікторович - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Стіжак Катерина Михайлівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Третяк Роман Володимирович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Федюк Галина Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Федюк Марія Романівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Федюк Михайло Романович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Хандога Галина Василівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

 Худич Ірина Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Яремків Галина Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник

 

 

 

                                                                                                Додаток  44

                                                                                       до постанови Рогатинської МТВК

від  09 жовтня 2020 року № 12

 

Рудинська ДВК 260589

 

Голова комісії   Крупка Оксана Богданівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД»;

Заступник голови комісії Кохман Ярослава Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;

Секретар комісії – Іванушка Ірина Романівна- Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Члени комісії:

Бжан Тетяна Іванівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Вовк Наталія  Михайлівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Ворона Ольга Степанівна - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кисіль Галина Степанівна - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька Партія»;

Павлик Ярослава Ярославівна - за поданням кандидата на посаду міського голови С.Насалика;

Павуз Назар Северинович - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Стечак Оксана Миколаївна - Рогатинська районна організація Української  Партії;

Ткачовська Мар’яна  Володимирівна - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Третяк Світлана Володимирівна  - Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Цимбалістий Максим Ярославович - Івано-Франківська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Чолій Оксана Ігорівна - Івано-Франківська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

                               Секретар Рогатинської МТВК                 Г.Олійник