Інформаційні матеріали про особливості навчання в умовах карантину

Дата: 20.08.2020, перегляди: 1882
Інформаційні матеріали про  особливості навчання в умовах карантину

З метою підготовки до навчання в складних умовах адаптивного карантину,  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  подає до уваги усіх зацікавлених осіб ілюстративні інформаційні матеріали  Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки та матеріали, розроблені фахівцями Головного управління, котрі стануть у пригоді не лише педпрацівникам, але й батькам та учням.

Нагадаємо, в кінці липня Міністерство охорони здоров'я затвердило тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (з відповідною постановою головного державного санітарного лікаря від 30 липня 2020 року № 42 можна ознайомитись на сайті МОЗу).

 Рекомендації стосуються організації освітнього процесу, харчування, транспорту, який перевозить дітей до закладу, а також визначає відповідальних за виконання даних тимчасових рекомендацій.

 

 

Прикріплені фото
130-ілюстрація-навчальний рік.png 130-Навчання в умовах карантину як організувати освітній процес з 1 вересня-1.png
130-Навчання в умовах карантину як організувати освітній процес з 1 вересня-2.png 130-Правила роботи освітніх закладів на період карантину.png