Рогатинці стали срібними призерами чемпіонату

Дата: 07.08.2020, перегляди: 2427
Рогатинці стали срібними призерами чемпіонату

З 1 до 6 серпня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 2000 р.н. та молодших. Команду Івано-Франківської області представляли 13 вихованців Рогатинської СДЮШОР та 2 вихованці Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

На високому рівні виступила команда юніорів у стрільбі по рухомій мішені (Олег Войнирович, Віктор Мручак, Ігор Кізима), які в командному заліку стали срібними призерами цього чемпіонату у двох вправах ГП-11а та ГП-12. Друга команда юніорів (Роман Дмитрук, Юрій Маховський, Богдан Железняков) в цих же вправах зайняла 5-е командне місце. Підготували спортсменів тренери : Ярослав Коваль, Юрій Кізима, Іван Грушецький та Ігор Железняков.

Не менш успішно виступила пістолетна команда юніорів (Денис Бойко, Богдан Цимбалістий, Владислав Бугійчик). Юні спортсмени у трьох вправах стали бронзовими призерами чемпіонату України у вправах МП-5 (стрільба з пістолета, 25 м), МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета по п'яти мішенях, 25м) та МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м). Підготував спортсменів Володимир Ворона.

Команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Олена Железнякова, Вікторія Юрків) виборола бронзові нагороди у вправі МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м). Підготували спортсменів тренери Мирослав Іванців та Володимир Ворона.

Добре виступили й Тетяна Верб’яна, Катерина Лісковська, Аліна Юрків.

Дирекція Рогатинської СДЮСШОР та Федерація кульової стрільби Івано-Франківської області вдячні депутату обласної ради Ігорю Триніву за сприяння в організації перед виїздом на змагання безкоштовного проведення тестування на COVID-19 збірної команди області. Таке тестування тепер є необхідною умовою участі в змаганнях.

 

Віктор Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР.

Прикріплені фото
Юнаки  ЧУ 2020.png Дівчата ЧУ 2020.png