Від хороброго серця

Дата: 30.07.2020, перегляди: 305
Від хороброго серця

Коли начальник відділу забезпечення Рогатинського військового комісаріату майор Любомир Гриник відвідав міську раду, у його руках виднівся синьо-жовтий стяг. Це і був сюрприз із наплічника, який  пообіцяв передати рогатинцям від захисників до Дня міста.

Як розповів Любомир Іванович, сім місяців він перебував у відрядженні — виконував обов’язки командира мінометного взводу 109-ого окремого гірсько-штурмового батальйону. Підрозділ гірської піхоти України, що входить у склад 10-окремої гірсько-штурмової бригади, в ті дні ніс службу неподалік Маріуполя. Військовий зізнається, що під час виконання військових обов’язків у захисників виникали запитання, які не вдавалося вирішити без сторонньої допомоги. Тож не раз зверталися по підтримку до Рогатинської міської рад.

«І скажу вам, тут ніколи не відмовили, міський голова Сергій Насалик та заступник міського голови Микола Шинкар завжди допомагали чим могли», - каже Любомир Гриник.

І коли Любомир Іванович збирав свого військового наплічника в дорогу, у захисників виникла ідея — віддячити Рогатинській громаді за добрі справи.


«Кажуть: Любомире Івановичу, зробімо несподіванку рогатинцям та меру, підпишемо для міста Прапор. Це буде наша вдячність за допомогу, — пригадує. -У нашому батальйоні порівняно багато людей служить з Рогатинщини, бачили б ви як їм приємно було, коли з рідного міста і району приходили передачі. То наче вітання із  дому. Радіють хлопці, що про них не забули...».


Тож слова вдячності тихо лягали щирими рядками на синьо-жовте полотнище, залишаючи й теплоту думок наших захисників. І, тримаючи у руках Прапор, розумієш – такий дарунок особливий, адже його творив винятковий митець - віддане, хоробре серце захисника України.

Прикріплені фото
DSC_0736.png DSC_0742.png
DSC_0739.png