Чергова сесія міської ради

Дата: 17.07.2020, перегляди: 868
Чергова сесія міської ради

У четвер, 16 липня, відбулося чергове сесійне засідання Рогатинської міської ради. Розпочалось воно на святковій ноті - міський голова Сергій Насалик привітав усіх присутніх з 30 річницею ухвалення Декларації про державний суверенітет України, зазначивши на важливості цієї події. Відтак депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, внісши зміни у низку програм, адже карантин не дозволяє проведення масових заходів. З різних програм знято у межах 700 тис. грн, які будуть використані на ремонт і утримання міських  доріг, будівництво нових каналізаційних мереж тощо.

Для підвищення рівня надання первинної медичної допомоги жителям міста та, враховуючи звернення адміністрації комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги», вирішено внести зміни й у рішення 51 сесії міської ради №1516 від 05 лютого 2020 року «Про нову редакцію Міської цільової Програми медикаментозного забезпечення жителів міста Рогатина на 2020 рік». Пункт 5 «Проведення ремонту та облаштування реєстратури для КНП Рогатинський ЦПМ-СД» доповнено сумою 49000 грн.

Зазнали змін і рішення 50 сесії міської ради № 1470 від 18 грудня 2019 року «Про затвердження комплексної Програми розвитку та фінансової підтримки житлово - комунального господарства міста Рогатина на 2020 рік» та № 1474 від 18.12.2019 року «Про міський бюджет м. Рогатина на 2020 рік».

У ході засідання депутати розглянули також блок земельних питань, надано дозволи на розробку детальних планів території, технічної документації та виготовлення робочих проєктів. Крім того, до складу утримувачів паліативної медичної допомоги в частині забезпечення знеболювальними лікарськими засобами включено ще одного жителя краю.