Кожен громадянин та підприємець, що дотримуються протиепідемічних вимог, заслуговують на повагу

Дата: 09.07.2020, перегляди: 1115
Кожен громадянин та підприємець, що дотримуються  протиепідемічних вимог, заслуговують на повагу

Третій місяць Прикарпаття живе в умовах послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції.

Однак пом’якшення карантину – це не повне його скасування. Адже вірус нікуди не подівся, він продовжує шкодити здоров’ю і дорослих, і дітей. Щодня проглядаючи статистику, варто пам’ятати: за сухими цифрами – людські життя, проблеми зі здоров’ям та ускладнення після хвороби, напружені робочі зміни медиків.

Сьогодні надзвичайно важливо для всіх і для кожного: виконувати встановлені  протиепідемічні правила та норми!

 Кожен громадянин, що носить захисну маску в транспорті та громадських місцях, дотримується соціальної дистанції, користується антисептиком, кожен підприємець, що переформатував свій бізнес  із врахуванням карантинних вимог  -  вартують поваги та вдячності!  Бо лише  спільними та взаємними зусиллями  ми створимо суспільний бар’єр і зупинимо пандемію.

 Результати  заходів державного нагляду за дотриманням протиепідемічних вимог, що проведені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень, показують тенденцію до зменшення кількості виявлених порушень  (за період 01-06.07.20 р. в порівнянні з періодом до 01.07.20 р.), зокрема:

-       пункти  проведення тестувань ЗНО –  виявлено 0% порушень  (було 2%);

-       дошкільні навчальні заклади – 4%  порушень (було 15%);

-       об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами – 31% порушень (було 35%);

-       агропродовольчі ринки – 14% порушень (було 21%);

-       перукарні, салони краси – 33% порушень (було 50%).

Високими (практично на рівні попередніх місяців) зберігаються показники порушень, що зафіксовані в закладах громадського харчування – 48%.

Тому заклади громадського харчування сьогодні залишаються потенційним джерелом поширення коронавірусної інфекції.

Наголошуємо: Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області готове надати необхідні роз’яснення, консультації щодо дотримання протиепідемічних правил та норм суб’єктам господарювання, представникам органів виконавчої влади, засобів масової інформації та громадянам.

Звертайтесь за тел. 0432-51-13-89, 52-83-98, або  до районних, міських управлінь, відділів  (адреси та контактні телефони  - за посиланням).