Діти - серце міста

Дата: 27.06.2020, перегляди: 281
Діти - серце міста

З кожним днем Рогатин розвивається й стає іншим, а все завдяки нашій креативній молоді, яка кожен раз додає натхнення творити щось цікаве для міста. Отож, напередодні Дня молоді, який відзначатимемо 28 червня, міський голова Рогатина Сергій Насалик спільно з Дитячим парламентом організували конкурс «Я – серце міста».

Мета заходу – показати Рогатин яскравим, сучасним місцем, де мешкає неймовірно талановита молодь. Днями на електронну адресу органу місцевого самоврядування надійшло сім робіт (2 фотороботи та 5 малюнків), де діти нешаблонно і доволі «свіжо» спробували зобразити Рогатин, що залюбки показали б туристам.
У четвер конкурсна комісія визначила авторів тих робіт, які прикрасять банерні щити нашого міста під час літніх канікул.
Отож…
І місце – отримав макет Христини Гадуп'як .
ІІ місце - Мілени Юрчило;
ІІІ місце - Вероніки Щупак.
Варто також зазначити, що заохочувальними подарунки отримали також ідеї Андріани Ляльки, Анастасії Березюк, Діани Мельник та спільна робота пластового гуртка "Ластівка", адже у них молодь не просто вклала свою душу, але й подарувала посмішку своєму місту.
Завтра міський голова Сергій Насалик відзначить переможців та призерів конкурсу «Я – серце міста» подяками і сюрпризами від міської ради.