ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 23.06.2020, перегляди: 362
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 23 червня в Україні грози, в окремих районах град і шквали 15-20 м/с;
у західних, вдень місцями у північних та Вінницькій областях значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий), в Карпатах та на Прикарпатті сильні дощі (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий); по Києву та Київській області грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

22-23 червня на річках Карпатського регіону (басейни річок Уж, Латориця, Тиса, Прут, Сірет, Дністер), р. Вишня (басейн Сяну) та притоках Дністра у Тернопільській і Хмельницькій обл., продовжаться підйоми рівнів води на 0,5 – 1,5м, на окремих ділянках річок Прута та Дністра 2,0 -2,5 м над поточними відмітками.

При сильних зливах залишається ймовірність формування значного місцевого і силового стоку, в гірських районах утворення локальних селевих потоків, що може мати негативні наслідки. На окремих ділянках басейнів річок Дністра, Прута, у нижніх течіях Боржави, Старої, Латориці, Ужа можливий вихід води на заплаву та досягнення відміток початкового затоплення сільгоспугідь, окремих прирічкових госпоб’єктів, автодоріг місцевого значення; у Чернівецькій області затоплення об’єктів прикордонної служби.