Небезпечні желейні цукерки з Тайваню

Дата: 22.06.2020, перегляди: 395
Небезпечні желейні цукерки з Тайваню

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 08.06.2020 р. № 2020.2338 стосовно ризику задухи в результаті споживання неавторизованого E410 (карагенану) в желейних цукерках (Jelly mini Cups), що експортувались  з Тайваню (виробник : Tsang Lin Industries Ltd, експортер:  Asia Express Food BV) через  Нідерланди до країн-членів ЄС  та України  (отримувач: ФОП Тен Світлана Миколаївна  (FOP Ten Svetlana), Люстдорфська дорога, буд.58-б, кв. 660, Київський р-н, м.Одеса,65088, [email protected] com).

Крім того, експортер Asia Express Food BV повідомив про відкликання та вилучення згаданих харчових продуктів з обігу. 

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг зазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі! У випадку виявлення вказаного харчового продукту повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.