Сьогодні – День Європи в Україні

Дата: 16.05.2020, перегляди: 383
Сьогодні – День Європи в Україні

З 2003 року День Європи святкують у великих та маленьких містах. Повсюди проходять різні святкові заходи, під час яких українці мають нагоду ознайомитися з культурою, історією та досвідом країн ЄС. Водночас вони демонструють жителям українських громад, що вступ до Європейського Союзу – дуже потрібний крок для розвитку нашої держави. 

Але вперше за роки існування свята, у зв’язку з коронавірусом його відзначення в Україні відбудуться в онлайн-форматі. Тож сьогодні ми з приємністю згадуємо той факт, що Рогатин завжди належав до міст з європейською душею.  Наша громада й надалі успішно продовжує цей багатовіковий досвід. Зокрема, варто відзначити плідну співпрацю з європейськими містами-побратимами з сусідньої Польщі, з якими Рогатин налагодив чудові товариські та робочі зв’язки.

У рамах такої співпраці відновлюємо у пам’яті  наш спільний проєкт "Дружба без кордонів", а ще - захват в очах рогатинської та польської молоді. Їхнє спільне дозвілля під час літніх канікул. Водночас - можливість ділилася рідною історією, культурою, традиціями,  бажання  почерпнути чимало цікавого від нових друзів. 

Тому нам варто пам’ятати, що Європа – це не про кордони, мовні бар'єри та назви на карті, передусім – це про відкритих людей,  які прагнуть миру, шанувати рідне та розвиватися як  прогресивний народ.  

З Днем Європи в Україні!