Жести доброти у час карантину

Дата: 24.03.2020, перегляди: 960
Жести доброти у час карантину

Карантин, сьогодні він став чи не єдиною панацеєю від коронавірусу COVID-19. І поки більшість із нас може захистити себе і рідних від епідемії, не виходячи з дому, поряд є рогатинці, котрим щодня доводиться бути у зоні ризику. Маємо на увазі комунальні служби міста.
Щодня вони змушені перебувати у місцях масового скупчення людей, щоб належно функціонували мережі, були чисті вулиці, проводилась викачка нечистот та інші необхідні моменти. Хтось з цих працівників продовжує вивозити сміття, до якого міг торкатися хворий з температурою. Комусь щоранку доводиться проводити знезараження тротуарів, площ, зупинок, якими ходять сотні рогатинців! А муніципальна варта...вона ж виконує свій обов’язок, інформуючи на вулиці усіх перехожих, щоб ми дотримувалися належної дистанції та інших правил, які захистять від зараження коронавірусною інфекцією.

Отож, в таких умовах без засобів особистого захисту працівникам комунального сектору не обійтись, вони потрібні їм постійно. І Рогатинська міська рада старається забезпечувати КП цими необхідними речами…Втім, якщо запаси антисептичних засобів вдається поповнювати регулярно, то з захисними масками виникає проблема, адже їх важко знайти на складах.

Допоміг вирішити ці труднощі магазин «Рогатинський ринок», що днями виявив ініціативу і безоплатно передав Рогатинській міській раді понад п'ять сотень захисних масок. Висловлюємо щиру вдячність керівництву торгового закладу за таку допомогу.

Варто зазначити, що частину цих масок ми спрямували у комунальні підприємства міста, іншу - передали Рогатинській ЦРЛ, де теж є потреба у засобах особистого захисту.

Приємно, що навіть у такий складний час люди не перестають дивувати жестами доброти, які захищають інших.
Пандемія коронавірусу COVID-19 страшна у наших очах, адже забирає тисячі життів в усьому світі. Але маймо віру, що вона мине, як і всі негаразди. Рогатинська міська рада та комунальні служби Рогатина докладають максимум зусиль, щоб не допустити поширення інфекції на території нашого міста, впроваджуючи тут низку профілактичних та протиепідемічних заходів.

Але водночас ми звертаємося також і до вас, рогатинці: будьте свідомими громадянами та дотримуйтеся правил карантину. Це може врятувати чиєсь життя!

Сьогодні нам усім варто усвідомити важливий факт: щоб не переживати горе коронавірусу у наших родинах, то вже зараз спробуймо дивитися на епідемію очима "недужого".  Діймо совісно, щоб "вірус" наших необдуманих вчинків не пролив гірких сліз у жодному домі.