В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 24.03.2020, перегляди: 937
В ОБ'ЄКТИВІ: МІСТО В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Рогатин продовжує жити в умовах загальнонаціонального карантину, запровадженого в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. З метою недопущення поширення інфекції на території міста Рогатинською міськрадою запроваджено низку профілактичних та протиепідемічних заходів.
Зокрема, від 18 березня працівниками КП "Благоустрій-Р" щоденно проводить знезараження місць масового скупчення людей. Вулиці, тротуари, зупинки та інші відкриті місця, які часто відвідуються рогатинцями, щоденно обробляють дезінфекційним розчином, до складу якого входить гіпохлорид натрію.
 
Шановні рогатинці, сьогодні у світі – надзвичайний час. Допоки науковці шукають вакцину проти вірусу COVID-19, що забрав тисячі життів, кожен із нас має зробити все, можливе, щоб епідемія не зачепила наші домівки.
 Тож Рогатинська міська рада закликає усіх дотримуватися умов карантину:
• не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
• не відвідуйте місця скупчення людей;
• під час перебування на вулиці одягайте засоби особистого захисту та зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
• дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
• подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.
 
❗️Не нехтуйте санітарно-гігієнічними нормами та правилами, які захистять від зараження коронавірусною інфекцією.
Бажаємо кожному здоров’я!
Прикріплені фото
изображение_viber_2020-03-24_10-08-15у.png изображение_viber_2020-03-24_10-08-15.png
изображение_viber_2020-03-24_10-08-15ц.png